reklama

Kiedy najlepszy termin na poród?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Agnezzz, 15 Kwiecień 2005.

1. Agnezzz

Agnezzz Gość

Cześć dziewczynki!

Mam do Was pytanie, jak uważacie która pora roku jest najlepsza na poród? Bardzo mnie to ciekawi, bo sama bardzo chciałabym rodzić tak mniej więcej w kwietniu, żeby można było szybko wychodzić na spacerki :D (Oby tylko tak trafić, a jak znam życie łatwo nie jest, hihi. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? CHętnie posłucham :D

2. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

hej:) Ja b. bym chciała w miesiacach..styczen-maj:)..(daję sobie wiekszy przedział):)..troszke czasu..doprowadzenie sie do porządku..no i wio na spacerki:)..
    Pozdrawiam:)!!

3. reklama
  4. agi25

agi25 Fanka BB :)

Chyba najfajniej urodzic na wiosne jak robi sie cieplo, mozna wtedy malenstwu pokazac caly piekny swiat :)

5. Agnezzz

Agnezzz Gość

Też mi się tak wydaje, że wiosną najlepiej...chociaż może któreś mamusie przedstawią pozytywne strony porodu zimą, albo latem??

Jednak weż tu traf w dziesiątkę dokładnie wtedy kiedy chcesz hihi....chyba dużo szczęścia do tego potrzeba :p

6. LANA

LANA Fanka BB :)

Ja rodziłam w połowie sierpnia i bardzo chwale sobie tą pore roku ,bo po tygodniu od porodu mogliśmy wyjść z dzidzią na spacerek.

7. Agnezzz

Agnezzz Gość

A jak to jest z zimą? To prawda, że nie można długo wychodzić z bejbikiem?

8. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Słyszałam,że noszenie latem jest ciezsze, nogi puchną i te upały. Mi w sumie jest obojętne, byle dzidziuś był zdrowy, a z resztą sobie poradzę. Chociaż spacerki latem są kuszące ;)

9. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Witajcie!!!

Dla mnie każda pora roku dobra, byleby tylko doczekać się wreszcie Dzidziusia :) Podobnie jak Dorka teraz założylam sobie styczeń- maj. mam nadzieję, że się uda :laugh:
    Pozdrawiam!!!

10. reklama
  11. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Hej! Jestem z Wami styczeń - maj z wielkim bólem, ale byle było zdrowe! :)

12. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Wszystkim z całego serducha zyczę, by były styczniówkami:)..by udało sie i przeżywały jak najmniej(zero!!)stresów!!!
    Całuski-Dobrej ;Dnocki!:) ;D

Poleć forum