reklama

Kiedy najlepszy termin na poród?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Agnezzz, 15 Kwiecień 2005.

1. Agnezzz

Agnezzz Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczynki!

Mam do Was pytanie, jak uważacie która pora roku jest najlepsza na poród? Bardzo mnie to ciekawi, bo sama bardzo chciałabym rodzić tak mniej więcej w kwietniu, żeby można było szybko wychodzić na spacerki :D (Oby tylko tak trafić, a jak znam życie łatwo nie jest, hihi. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? CHętnie posłucham :D

2. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej:) Ja b. bym chciała w miesiacach..styczen-maj:)..(daję sobie wiekszy przedział):)..troszke czasu..doprowadzenie sie do porządku..no i wio na spacerki:)..
    Pozdrawiam:)!!

3. reklama
  4. agi25

agi25 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chyba najfajniej urodzic na wiosne jak robi sie cieplo, mozna wtedy malenstwu pokazac caly piekny swiat :)

5. Agnezzz

Agnezzz Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też mi się tak wydaje, że wiosną najlepiej...chociaż może któreś mamusie przedstawią pozytywne strony porodu zimą, albo latem??

Jednak weż tu traf w dziesiątkę dokładnie wtedy kiedy chcesz hihi....chyba dużo szczęścia do tego potrzeba :p

6. LANA

LANA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja rodziłam w połowie sierpnia i bardzo chwale sobie tą pore roku ,bo po tygodniu od porodu mogliśmy wyjść z dzidzią na spacerek.

7. Agnezzz

Agnezzz Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A jak to jest z zimą? To prawda, że nie można długo wychodzić z bejbikiem?

8. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Słyszałam,że noszenie latem jest ciezsze, nogi puchną i te upały. Mi w sumie jest obojętne, byle dzidziuś był zdrowy, a z resztą sobie poradzę. Chociaż spacerki latem są kuszące ;)

9. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie!!!

Dla mnie każda pora roku dobra, byleby tylko doczekać się wreszcie Dzidziusia :) Podobnie jak Dorka teraz założylam sobie styczeń- maj. mam nadzieję, że się uda :laugh:
    Pozdrawiam!!!

10. reklama
  11. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej! Jestem z Wami styczeń - maj z wielkim bólem, ale byle było zdrowe! :)

12. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wszystkim z całego serducha zyczę, by były styczniówkami:)..by udało sie i przeżywały jak najmniej(zero!!)stresów!!!
    Całuski-Dobrej ;Dnocki!:) ;D

Poleć forum