reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kremiki, balsamy na nasze kraglosci

:-( aja sie smaruje kremem na rozstepy Avon, jest do d..., chyba ze faktycznie nic na mnie dzialac nie bedzie. Juz mam 3 krechy. :-( jedna dluga po lewej stronie i 2 krotsze po prawej, ciekawe czy zbledna potem, moja kolezanka ma po ciazy brzuch jak arbuz poorany :-( , ja tak nie chce !!!
 
reklama
aph współczuję ci tych pierwszych rozstępów, sama mam stracha jak myślę że mi też mi wyskoczą...
Kolezanka pocieszyła mnie, że rozstępy można usunąć chirurgicznie i kosztuje to około 600zł. Jak będzie źle to będziemy zbierać na chirurga.
 
aph :sick: :szok:

u mnei na razie nie ma rozstepów. i mam nadzieje ze nie bedzie, mam dosc elastyczna skórę i może mi sie upiecze?? smarujemy sie ciągle,tzn raz dziennie. Ziajką i mustella ostatnio trochę (troche bo w ramach oszczednosci;-) )
 
ja narazie rozstepow tez nie mam i mam nadzieje ze miec nie bede, smaruje sie psoradycznie bo kurcze leniwa jestem :baffled: ale musze zmobilizowac nie siebie bo sie nie da, ale meza hehhehe:-D niech no dba o zone :-) a nie tylko pukac w brzuszek i prosic malego o kopanie ;-)
 
Karlam mam to samo :) leniuch ze mnie i tyle. Smaruję się jak sobie przypomnę, zwykle już się położę i za chwilę lampeczka się zapala - i już mi się nie chce wstawać. A mojego TOmka to trudno zmusić do smarowania bo nienawidzi wprost tłustości na swoich rękach - hmmm a piękną żonę bez rozstępów to się chce ;)
 
Hmmm, 600zl za chirurga?? To ja zaczne moze juz zbierac ;-) , ale na szczescie moj maz powiedzial, ze tylko dodaja mi uroku :szok: ,pewnie chcial mnie pocieszyc, powiedzmy, ze mu sie udalo. :-) Oby tylko wiecej ich nie bylo, to z tymi jakos chyba przezyje.
 
reklama
Karola witaj w klubie ,tez mi sie robia rozstepy na piersiach mimo ze smaruje sie od pierwszego miesiaca ciazy oliwkami ,masuje dziennie,a te paskudy i tak nie dawaja mi spokoju,ale ja to chyba mam rodzinne bo moja siostra tez ma sklonnosci do rozstepow i w ciazy zrobily jej sie na udach,wiec chyba musze z tym zyc:zawstydzona/y:
 
Do góry