reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kremiki, balsamy na nasze kraglosci

ja narazie nie mam ani jednej kreseczki i mam nadzieje ze mic nie bede, ze dzieki cwiczeniom brzuszka przed ciaza skora mi sie na tyle ujedrnila ze nic mi tam nie wyskoczy :-)
 
reklama
ja tez nieźle ćwiczyłam przed zajściem w ciążę...i tez licze ,, że nic brzydkiego mi nie wyskoczy.
Zato wczoraj zauważyłam, ze robi mi sie kreska od pępka w dół....jestem w szoku...myślałam,że tez to mnie ominie....
 
ja tez nieźle ćwiczyłam przed zajściem w ciążę...i tez licze ,, że nic brzydkiego mi nie wyskoczy.
Zato wczoraj zauważyłam, ze robi mi sie kreska od pępka w dół....jestem w szoku...myślałam,że tez to mnie ominie....

no kochana, u mnie ta krecha w dół to już jest konkretna jelsi chodzi o szeroksoc i kolor. od pępka w góre tez jest,ale cienka i jasniejsza
 
krecha jest widoczna ale od pępka w dół, w górę taka jaśniutka - pępek brązowy w środku - jeśli można u mnie to nazwać w środku hehe już prawie na zewnątrz :-D
 
Cześć dziewczyny! Ja też należę do styczniówek - termin na 10go.
Ja mam rozstępy na biodrach z czasów dojrzewania. Od początku ciąży smaruję się "serum na rozstępy" firmy Eveline i jak na razie jest o.k. przynajmniej z brzuchem (a na tym mi najbardziej zależy). Za to na piersi pojawiły się 2 malutkie rozstępy takie 2mm.
 
reklama
Do góry