reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No jak to kiedy? w maju, sama pisałaś :) Nie wiem czy to dużo czy mało w porównaniu do innych starających się par, ale u nas to przeprawa 3 letnia była. Najgorsza jest świadomość, że nie mamy wpływu na to jak to się potoczy (poza lekami , wizytami i ogólnym dbaniem o siebie). Natura to czasem suka...
Mówi się, że do 3 razy sztuka więc trzeba zmienić nastawienie. Popłakałam i teraz będę dalej walczyć !
My walczymy od 1,5 roku. Dla jednych krótko, dla innych wieczność ;) ale cel jest tego warty ❤️
 
reklama
Jestem w 3dc ;) także biorę estrofem i w 8dc kontrola endo.
To miałaś dłuższy cykl? Mój był krótszy, ale o jakieś 2dni, więc Twój coś dłuższy? czy mnie pamięć zawodzi? Czyli masz kontrolę w poniedziałek....to tak jak ja!!! Tyle że ja w 11 dc, jak będzie za późno to trudno-jestem na naturalnym
 
@Marzycielka7 kciuki za dobre wiadomości i pomysły na stymulację.
@Dgd pięknego podglądania dzidzi.

Miłego dnia kochane staraczki, brzuchatki i mamusie.

EDIT: zapomniałam przypomnieć o chętnej do prowadzenia kalendarza, ja do następnego tygodnia mogę nie mieć możliwości.

Nie dziekuje żeby nie zapeszyć [emoji6]
Zobaczymy co wyjdzie na dzisiejszym usg bo dziś 4 dzień stymulacji [emoji2]
 
Dziewczyny pisałam jakis czas temu dokładnie o abstynencji przed punkcja zawalilismy i 1.5 dnia było przerwy ale w sumie plemniki były w nasieniu więc uff. Było 9 komórek Zaplodnilo się 6 z czego Uzyskaliśmy 3 blastki. Więc wynik nie za rewelacyjny. Ale porównując go do poprzedniego(wszystkie 6 zaplodnionych komórek padło po 3 dobie) to nie jest taki zły. Dziś 4 dpt dwóch blastek. Nie czuję nic nie mam objawów żadnego pobolewania klucia, brzuch jest miękki. kurde i swiruje. Czy jak jutro bym poleciała na betę to jest szansa że będzie wiarygodna?
 
reklama
Już po wizycie, Mała waży ok 3kg więc nie ma strachu. Prawdopodobnie pomiary zrobione tydzień temu były błędne. Kamień z serca... teraz czekamy aż Mała zechce wyjść, wg lekarza nie ma na to szans w tym tygodniu ;)
Kochana miło czytać że już jesteście tak blisko spotkania... Jeszcze chwila i będą przytulachy
 
Do góry