reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
A czy Was też boli brzuch? Na początku bolał mnie inaczej a teraz tak dziwnie, że nawet nie wiem jak go opisać w środkowej części. Najlepiej czuje się leżąc.
Dzisiaj przyjeżdżają rodzice mojego chłopaka i powiemy im... Eh aż się boję.
 
Lunka mnie boli czasami brzuch ale to raczej krotki bol, czasami cos mnie pociągnie. Możesz nospe brać jezeli Ci to przeszkadza.

I ja mam termin z usg na 31.03 i stane na glowie żeby nie przenosić ciąży ;-)
 
Byłam wczoraj na wizycie . Maleństwo ma 1.7 cm , tętno 176. Termin z usg na 07.04 wiec możliwe ze będę rodzic w marcu bo mnie Cc czeka , No chyba ze cos wcześniej sie rozkręci .
Umówiłam sie na usg genetyczne na 28 września a wcześniej jeszcze nifty test ale dokładnie będę wiedziec w poniedziałek .
Na mojego męża nie mogę narzekać , wyręcza mnie ile moze ale on duzo pracuje wiec tez spro jest ba mojej głowie ale wieczorne masowanie stop obowiązkowe :D
 
witajcie :)

Jeśli chodzi o znieczulenie to ja miałam podany dolargan, ale już bym się drugi raz na to nie zdecydowała. Czułam się jak po butelce wódki. Niemoc totalna i śmiałam się ze wszystkiego.

tyska1986 ja też poproszę takie cudo :)

marzenka właśńie a propos kawy...jak to jest można czy nie? ja w pierwszej ciąży nie piłam, bo w ogóle wtedy kawy nie lubiałam i wcześniej też nie piłam, ale teraz ciężko mi funkcjonować bez...

aniabuu a czemu sprzedajecie dom?

Ja po spotkaniu wczorajszym. Było mega miło, tylko oczywiście się nie wyspałam. Mój Łukasz do teraz śpi, a ja już po śniadanku i buszuje na kompie....nie umiem tak długo spać ostatnio, a w końcu powinnam wykorzystać. Zosia jedzie na cały weekend do taty, więc chwila oddechu. Wczoraj spała u babci i tak jej do jutra nie zobacze:( I już miałam odruch, żeby wsiąść w auto i pojechać dać jej buziaka na dzień dobry od rana, bo już się stęskniłam :(

Miłego weekendu :)
 
aniabuu gratuluję złożenia oferty! :D super! my z mężem kupujemy mieszkanie tutaj, e opóźnienie mamy niesamowite, bardzo nas to denerwuje.. dopiero za okolo 2 tygodnie dostaniemy klucze. remotujecie cos w domu?

marzenka ja tez mam w sobie duzy spokoj, jakos trudno mnie teraz z rownowagi wyprowadzić :) ale to dobrze :) nasi mężowie troszkę odsapna ;)

dorota kurde, jak mężu Twój taki wymagający to sam niech ze szmatką polata i z odkurzaczem.. biedulka jesteś, jakbym tam byla to bym mu powiedziała parę słów..

dantek o, to Ty chyba masz najwczesniejsza date z nas wszystkich :) duza juz dzidzia! gratuluje! :* a i annika i lunka i martita maja marcowa date :) sporo was w marcu sie rozpakuje!

Tusia heehe, jakie plany konspiracyjne względem męża :D zabral ten chodniczek?? :)

Lunka i jak rodzice chlopaka przyjeli wiadomość?

gawa gratuluję wizyty! :) moge zapytać czemu zdecydowałas sie na te badania i testy? wiem ze tez mam tutaj taka opcję, ale chyba nie skorzystam.
 
reklama
oo! no tak! Beatko z okazji waszej 6 rocznicy - wszystkiego najlepszego dla was obojga, miłości, miłości, miłości i wytrwałości, dużo cierpliwości dla siebie nawzajem i dystansu :) <3 <3
 
Do góry