reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Już mi przeszło, ale raczej żadna z nas nie chciałaby być tak potraktowana i ostatecznie usłyszeć diagnozy pustego jaja ze skierowaniem do szpitala. Nawet nie mógł się poświęcić, żeby sprawdzić dopochwowo. W każdym razie, doszłam do siebie, lekarz był niekompetentny, w okolicy przerobiłam już 4 ginekologów na NFZ i każdy się obrażał jak tylko słyszał o innym lekarzu co też jest dla mnie nieprofesjonalne i płytkie. 🤷 każdy zawsze ma ważniejsze rzeczy do roboty niż badanie, ego sięga nieba i szacunek do pacjentki jest im obcy.

Mam nadzieję, że w końcu tacy lekarze odejdą do lamusa, na ten moment pozostaje mi ciągle prowadzić ciążę prywatnie.


Wizytę mam umówioną do mojej ginekolog na 6.09 dopiero, ale prawdopodobnie przełożę na kilka dni wcześniej, bo mamy zaplanowany wyjazd z dziećmi. Nie wiem czy wytrzymam jeszcze 3 tygodnie, ale spróbuję.
Dziękuję. ♥️
Burak nad burakami 😡
Ja zawsze chodziłam prywatnie, bo miałam pakiet z pracy, ale jak zostałam bez pracy, to poszłam do bardzo polecanego na NFZ i facet do rany przyłóż 🙃 w szoku byłam, jak się mną zaopiekował, jaki był delikatny, jak wszystko tłumaczył 😳 jest tylko jeden problem, na NFZ nie ma nawet USG w gabinecie 🥴 na USG umawia się osobno, do gabinetu obok i na tym sprzęcie pracują wszyscy z tej przychodni rodzinnej, więc trudno się tam umówić 🤦 tylko dlatego nie prowadzę u niego ciąży, nie wyobrażam sobie rzadkich badań USG. Poszłam prywatnie i wykupiłam pakiet u babki, która prowadziła moja pierwszą ciążę. A ten doktorzyna, to nie powinien w ogóle wykonywać zawodu lekarza i taki raczej zawrotnej kariery prywatnie nie zrobi, więc siedzi i zrzędzi
 
reklama
Burak nad burakami 😡
Ja zawsze chodziłam prywatnie, bo miałam pakiet z pracy, ale jak zostałam bez pracy, to poszłam do bardzo polecanego na NFZ i facet do rany przyłóż 🙃 w szoku byłam, jak się mną zaopiekował, jaki był delikatny, jak wszystko tłumaczył 😳 jest tylko jeden problem, na NFZ nie ma nawet USG w gabinecie 🥴 na USG umawia się osobno, do gabinetu obok i na tym sprzęcie pracują wszyscy z tej przychodni rodzinnej, więc trudno się tam umówić 🤦 tylko dlatego nie prowadzę u niego ciąży, nie wyobrażam sobie rzadkich badań USG. Poszłam prywatnie i wykupiłam pakiet u babki, która prowadziła moja pierwszą ciążę. A ten doktorzyna, to nie powinien w ogóle wykonywać zawodu lekarza i taki raczej zawrotnej kariery prywatnie nie zrobi, więc siedzi i zrzędzi
O, to "mój" ma usg w gabinecie i jeszcze certyfikat fmf. Tego się dowiedziałam tu, na którymś wątku, w ogóle sporo się tu doinformowałam 🙂
 
Hej dziewczyny! Ja wg OM mam termin na 13.04😊 to moja pierwsza ciąża i trochę panikuję!! Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
Wyniki bety:
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży?
 
Hej dziewczyny! Ja wg OM mam termin na 13.04😊 to moja pierwsza ciąża i trochę panikuję!! Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
Wyniki bety:
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży?
Hej, mogłaś mieć wcześniej owulacje. Ja też mam wysokie bety, mimo, że owulacja w terminie, w pierwszej ciazy tez tak mialam, więc to chyba nic złego. :)
 
Już mi przeszło, ale raczej żadna z nas nie chciałaby być tak potraktowana i ostatecznie usłyszeć diagnozy pustego jaja ze skierowaniem do szpitala. Nawet nie mógł się poświęcić, żeby sprawdzić dopochwowo. W każdym razie, doszłam do siebie, lekarz był niekompetentny, w okolicy przerobiłam już 4 ginekologów na NFZ i każdy się obrażał jak tylko słyszał o innym lekarzu co też jest dla mnie nieprofesjonalne i płytkie. 🤷 każdy zawsze ma ważniejsze rzeczy do roboty niż badanie, ego sięga nieba i szacunek do pacjentki jest im obcy.

Mam nadzieję, że w końcu tacy lekarze odejdą do lamusa, na ten moment pozostaje mi ciągle prowadzić ciążę prywatnie.


Wizytę mam umówioną do mojej ginekolog na 6.09 dopiero, ale prawdopodobnie przełożę na kilka dni wcześniej, bo mamy zaplanowany wyjazd z dziećmi. Nie wiem czy wytrzymam jeszcze 3 tygodnie, ale spróbuję.
Dziękuję. ♥️
Przykre jest to co Cię spotkało, niestety często można trafić na tak nieprofesjonalnych nieetycznych lekarzy.
Ja w pierwszej ciąży miałam sytuacje z kolei odwrotną, prywatnie na pierwszych prenatalnych w Ginemedica badał mnie tak nieprzyjemny gbur i na moje wszystkie pytania odpowiadał tak chamsko, że w pewnym momencie dał do zrozumienia, że skoro nie prowadzę tam ciąży i nie płacę odpowiednich za to pieniędzy to lepiej żebym nic się nie pytała. A jak chce się czegoś ponadto dowiedzieć to mam się umówić na kolejną wizytę.
A ciąże prowadziłam na NFZ i czułam się nawet dobrze zaopiekowana (jak na NFZ 😅), USG normalnie na każdej wizycie, komplet badań, jest tez tam ułatwienie bo obok jest punkt badan diagnostycznych i laboratorium wiec wszystkie badania, które tam wykonuje mają później na miejscu nie muszę nic donosić, wszystko co potrzebne mam w jednym miejscu.
Zobaczymy jak ten zareaguje na to, że na pierwszej wizycie byłam prywatnie z powodu plamień - raczej nie spodziewam się po nim negatywnej reakcji.

Dobrze, że się uspokoiłaś, bo to najlepsze co mogłaś dla Waszej dwójki zrobić. Mamy i tak dużo stresów w tym stanie, żeby jeszcze dokładać sobie przejmowanie się totalnym chamstwem.
Chociaż łatwo mówić, bo nastraszył, ale to badanie było tak nieprofesjonalnie wykonane, wiec nawet bym nie brała jego pod uwagę. Dużo spokoju Ci życzę! Nam wszystkim..
 
Hej, mogłaś mieć wcześniej owulacje. Ja też mam wysokie bety, mimo, że owulacja w terminie, w pierwszej ciazy tez tak mialam, więc to chyba nic złego. :)
Dziękuję, właśnie takiego głosu zdrowego rozsądku potrzebowałam. Wizytę u gin mam na 31.08 i już więcej bety nie badam, bo tylko mi to dokłada stresu zamiast uspokajać. 😊
 
Hej dziewczyny! Ja wg OM mam termin na 13.04😊 to moja pierwsza ciąża i trochę panikuję!! Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
Wyniki bety:
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży?
witaj, miło Cię poznać! mamy ten sam termin na 13.04 ❤️
 
Hej dziewczyny! Ja wg OM mam termin na 13.04😊 to moja pierwsza ciąża i trochę panikuję!! Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
Wyniki bety:
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży?
Przyrosty bety są dobre. Nie ma się czym martwić, wg mnie przyrasta idealnie i wartości są odpowiednie dla 5-6 tygodnia. Na USG, powinno już być coś widać i to konkretnie, bo dzisiaj ta wartość prawdopodobnie jest bliższa do 20 000 niż do 10k. ☺️ super, że jesteś. ☺️
 
Cześć 😘 z wielką przyjemnością dołączam, termin na 18.04, mam już 10 letnią córkę 😊 wreszcie się doczekałam… po 6 latach starań 🥳
W lutym miałam epizod ciążowy - ciąża biochemiczna, w 6 tyg Beta zaczęła spadać.
Mam nadzieję, że będzie mi dane zostać z Wami do końca 🙂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny! Ja wg OM mam termin na 13.04😊 to moja pierwsza ciąża i trochę panikuję!! Bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji beta-hcg. OM 8.07. (+) test owulacyjny 20.07.
Wyniki bety:
7.08 1880
9.08 3257
11.08 9061

Czy to nie za wielkie wartości bety jak na tak wczesny wiek ciąży?
Cześć 😘 z wielką przyjemnością dołączam, termin na 18.04, mam już 10 letnią córkę 😊 wreszcie się doczekałam… po 6 latach starań 🥳
W lutym miałam epizod ciążowy - ciąża biochemiczna, w 6 tyg Beta zaczęła spadać.
Mam nadzieję, że będzie mi dane zostać z Wami do końca 🙂
Cześć dziewczyny, fajnie ze dolaczylyscie i możemy przechodzić przez ten czas razem 💕
 
Do góry