reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc dziewczynki:-)

Jznowu tylko na chwilke , wieczorki sa lzejsze to mozna pozagladac:tak:

Fajny kalkulatorek:-D mi wyszla dziewczynka i chyba w to uwierze bo z corcia tez sie tak meczylam z mdlosciami:no:, ale zobaczymy:tak:

Ja do lekarza ide 15 wrzesnia takze relacje zdam i mam nadzieje ze zdjecie potomka juz wkleje:-D

Witam wszystkie nowe kwietnioweczki

Silka jezeli masz racje to jeszcze tyyylko 2 tygodnie i przestane sie sciskac z kibelkiem:-D, bardzo bym chciala:eek:

Buziam Was wszystkie
 
reklama
witam serdecznie wszystkie nowe i stare równierz :-)kwietniowe koleżanki;-);-);-);-);-);-);-);-);-)
zniknęłam na trochę.....bo niestety skończyła się moja laba:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: dziecko wrociło już do szkoły....a ja do pracy:dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:Jak już jestem w domku to mam jakiąś godzinkę czy półtorej na gotowanie czy porządkowanie............a potem zasypiam nawet jak jestem na stojąco:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: kiedy się budzę, to dopadają mnie mdłości:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:to dla mnie zupełna nowość...do tej pory jedynym moim objawem ciąży była senność..........a tera z te mdłości....i to tylko wieczorne....na szczęście:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
dlatego często jestem nieobecna.......
 
Hejo dziewczynki

Witaj Gryzelda ale nas już dużo:-)
Kachurek fajny teścik wyszła mi dziewczynka haha:-D poczekamy,zobaczymy bardzo bym chciała nawet tak jakoś podświadomie czuje że to ona mąż czuje inaczej:no:
kocham chłopaków bo są takimi przytulakami ale niestety tylko do czasu:tak:
no niewiem zobaczymy jak będzie drugi chłoptaś to i tak będe go uwielbiała;-)
 
Witam was wszystkie serdecznie;-).Nie mam stałego dostępu do internetu ale zawsze raz dziennie staram się zajrzeć.Tak bardzo czekam do 2 trymestru aż mi przejdą te okropności,to ósmy tydzień więc jeszcze 4 tygodnie ojej jak długo.Ale bardzo się cieszę,że jest to forum.z utęsknieniem czekam na mą dzidzię.o:-)
 
LadyLajla- ty sie tym nie martw , ze brzuch nie rosnie. Ja w pierwszej ciazy dopiero kolo 13-14 tygodnia mialam lekka wypuklosc...ze jestem w ciazy zobaczyc mozna bylo gdzies dopiero od 18 tygodnia, a jesli jestes bardzo szczupla to napewno bedzie widac troszke pozniej

pozdrawiam wszystkich i wracam do mojej malej
 
hej dziewczynki...wczoraj bylam u lekarza...jestem wedlug usg w 5tyg i 5dniu...jestem kwietnioweczka??? :))))czy nie? na usg nie bylo jeszcze widac zarodka...jest pecherzyk 16,8mm to dobrze czy powinnam sie martwic.lekarz mowi ze za tydzien powinno byc widac zarodek...a baadalam tez hcg i mam 15490....napiszcie jak to u was bylo? kiedy zarodek zzobaczylyscie>
 
Lady Lajla ja jestem też dokładnie w 8tyg i 6dni i też mi jeszcze brzuszka nie widać. A następne usg też będę miała 13.
Tak w ogóle to dowiedziałam się dzisiaj że moja kolężanka ze studiów też jest w ciąży i zaszła w ciąże dokładnie w tym samym dniu co ja! Ale zbieg okoliczności.
Natalia ja jak miałam robione usg w 5tyg to też było widać tylko pęcherzyk a jak w 7tyg i 6 dni to dzidziuś miał 1,5 cm i widziałam i słyszałam już bijące serduszko. Już się nie mogę doczekać następnej wizyty żeby mieć pewność że wszystko ok. A jak Ci wychodzi z kalkulatora wg daty ostatniej miesiączki- lekarz powinien Ci powiedzieć na kiedy masz termin porodu.
 
kachurek----wedlug ostatniej miesiaczki to u mnie nie mozna raczej stwierdzic...bo cykle mialam nawet po 35 , 36dni, prawdopodobnie zaszlam w ciaze 4sierpnia.....ale nic pewnego...
 
reklama
Do góry