reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z Warszawy

o kurcze, to zaszalałaś Dziewczyno :szok: :-)
ja tam myślałam o jednych dżinsach ciążowych i ze dwóch sweterkach :zawstydzona/y: kurtkę jakąś luźną mam.
Faktycznie ceny w sklepach dla ciężarnych są masakryczne, a kurtki to już jakiś kosmos - zwłaszcza biorąc pod uwagę termin ich przydatności :baffled:

Arkadia może być i dla mnie. Z terminem u mnie to trochę bardziej skomplikowana sprawa... bo córa ma 3 x w tyg lekcje na drugą zmianę, 2 x na 8 rano. Ale popołudniami jeździmy pn, wt, czw do muzycznej, więc też odpada. Jeśli środa to ja mogę 12-16. Czw do 12, Pt do 14.

L-oka dzięki za info o smyku :happy2: ja raczej nie szaleję zakupowo, masę rzeczy mam a na typowe szaleństwa dla dziecka jeszcze przyjdzie pora :tak: zwłaszcza, jak maluch coś zacznie "kumać".
Uratuje nas tylko spokój :-D i umiar.
 
reklama
no to ja proponuje spotkanie tak:
6.11. godzina 12:00
lub
7.11. godzina 10:00
lub
8.11. godzina 11:00

Ja sie dostosuje bo wszystko mi pasuje :) A jak Wy? A marteczka jak tam?
 
Napisalam ze jeszcze mieszkam na stegnach bo walcze z systemem i czekam az banki daza mi kredyt zebym mogla przeniesc sie na wilanow hehe wiec rzut beretem:)

Mi po za 6.11 pasuje bo 6.11 mam wizyte u gineko i nie wiem na ktora ona kaze mi przyjsc:)
wiec mi 7.11 pasuje jak ulał:))) i moze byc arkadia:)
Ja kupiłam spodenki i powiem szczerze ze super wygodnie na brzuszku jest ale...pas zawijam bo wysoki pas na moj bruszek jeszcze jest za dlugi i mi przeszkadza....
a ogolnie pierwszy raz kupilam LEGINSY ktorych zawsze nie lubilam bo nog nie mam najszczuplejszych ale one za to sa mega wygodne..i luzna gumka i moglabym nosic non stop:)
 
Hej Dziewczyny!!! Ja też mieszkam w Warszawie, ale w Wawrze :-) Mi godziny do południa pasują jak ulał, o ile bedziecie chciały poznać wiekową ;-)wielodzietną :-)
 
ok, 7.11 o 10 :-)
Jotemka no pewnie, że chcemy Cię poznać! wiekowa jak wiekowa, ale ta ósemka jest imponująca :-D

zazdroszczę Wam spodni, właśnie przestaję się mieścić a dziecko się buntuje na ciasnotę :baffled:
czas na zakupy
 
Jotemka, no pewnie ze chcemy! :) Ja wstepnie potwierdzam ze moge 7.11 przed poludniem, ale musze jeszcze mezula zapytac bo to nasza rocznica poznania i wiem ze ma jakies wielkie plany, mam nadzieje ze wieczorne i nie wyjazdowe ;)
 
hej, ja z Białołeki, obok Beatki przy CH Targowek.
Widze, ze tu wszystkie niepracujace- dobrze Wam, ja niestety w tygodniu do 16...

Milego spotkania!
 
reklama
Witajcie,

to jak - spotkanie pojutrze? w arkadii? ale gdzie dokladniej? :) moze w takim miejscu, gdzie na pewno sie poznamy :-D
 
Do góry