reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z Warszawy

Witajcie,

to jak - spotkanie pojutrze? w arkadii? ale gdzie dokladniej? :) moze w takim miejscu, gdzie na pewno sie poznamy :-D

No wlasnie chciałam spytac gdzie sie spotykamy?:) możemy umówić się pod smykiem - tak tematyczne tylko nie wiem czy zbyt dużo ludzi sie tam nie kreci hehe:)ale jak dłużej postoimy to mozna sie zorientowac że nikt az tak nie kreci sie w okolicy:)
 
reklama
ok, 7.11 o 10 :-)
Jotemka no pewnie, że chcemy Cię poznać! wiekowa jak wiekowa, ale ta ósemka jest imponująca :-D

zazdroszczę Wam spodni, właśnie przestaję się mieścić a dziecko się buntuje na ciasnotę :baffled:
czas na zakupy
Ósemka to nas będzie w domu jak się dzieć narodzi :-) Dzieci mam póki co piątkę plus aniołka w niebie.

Jeśli chodzi o miejsce, to Marteczka czytasz mi w myślach. Myślałam o Smyku. O 10 otwierają, wiec mozemy zacząć się zbierać nawet o 9.55 ;-) Po prawej stronie jest wielgachny napis BABY czyli coś dla nas. Myślę, ze tam możemy się spotkać. A może potem kawka w Coffee Heaven? Od razu zaznaczę, że mam max 1,5 godz....
 
Cześć dziewczyny :-)!

Ja również mieszkam na Białołęce ale niedaleko Mehofera lub Kauflanda przy Modlińskiej jeśli wiecie gdzie jest :-)
Kurczę widzę że w dobrym momencie wróciłam do forum bo do Arkadii mam dość blisko (5 minut do skm i w 20 min. jestem na Gdańskim) a żeby było jeszcze lepiej to właśnie od dziś siedzę na zwolnieniu :-) bardzo chciałabym Was spotkać i jak mi się uda i mąż mnie puści;-) to może zdecyduję się i przyjadę do Was ale nie mogę obiecać bo mam dość napiętą macicę i mam problemy trochę z chodzeniem i siedzeniem bo od wszystkiego mam skurcze i powinnam trochę poleżeć.... no ale zobaczymy jak coś to dam Wam znać jeszcze wieczorem może się uda, a jak nie to mam nadzieję że będzie jeszcze nie jedno ;-)!!!
 
Ósemka to nas będzie w domu jak się dzieć narodzi :-)

hehe, to się udałam :-p no piątka też imponująca!

Dziewczyny ja postaram się być, nie na 100% niestety. Wszystko zależy od tego, czy Maja pójdzie jutro do szkoły - ma sensacje żołądkowe. I mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe :eek:
 
Dziewczyny, strasznie Was przepraszam ale mnie jednak nie bedzie :( Zalalismy w nocy sasiadke, chyba z peknietej rury... Nie moge niestety zostawic z tym balaganem meza bo on po polsku ani w zab, a maja przyjsc hydraulicy i ubezpieczyciel :( Szlag by to trafil! Nie dosc ze mi przepadnie spotkanie z Wami to jeszcze beda mi pewnie rozkuwac kuchnie :(
 
oj to niefajnie Jouluatto. no to życzę Ci jak najmniejszych strat przy rozkuwaniu.
Ja też niestety jestem uziemiona Dziewczyny, szkoda :-(
bawcie się dobrze, cyknijcie jakąś fotkę ze spotkania i pochwalcie się jak było :happy:
 
reklama
Cześć, mi również dziś nie uda się z Wami spotkać, muszę chociaż ten tydzień grzecznie poleżeć żeby wszystko uspokoić bo chyba nie warto ryzykować... Ale naprawdę bardzo żałuję tego spotkania z Wami :-( mam nadzieję, że będzie jeszcze nie jedno i że będę miała okazję poznać Was osobiście :-)!
Życzę udanego spotkania i pochwalcie się jak było ;-)!!!
 
Do góry