reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z Warszawy

Grycan, grycan.. o tak :-D to ja lody biore na sniadanie !

No ja nie wiem co ludzi tak dziwi ze kobiety w ciazy czy z dziecmi sie spotykaja :happy2: ale fakt - patrza dziwnie i pewnie dopiero beda patrzec jak jeszcze dojdzie 7 Maluchów i wózki :-)
 
reklama
Witam po długim czasie :)

Kochane jak miewaja sie Wasze dzieciaczki? Czy sa gotowe na poznanie rówiesników z Warszawy? :) jak zapatrujecie sie na spotkanie?

dla mnie wazne jest by bylo miejsce gdzie nakarmic i przebrac Malucha. W ciagu tygodnia dzien i godzina są mi obojetne. Od lipca bede dyspoyzcyjna głównie we wtorki i czwartki. Czekam na informacje czy jestescie juz chetne na spotkanie oraz na propozycje co, gdzie i kiedy :)
 
Hello!!!!
Spotkanie mi sie marzy!!!!
Jesli chodzi o mnie to, karmić i przewijać jestem w stanie wszędzie ;-) Mam zastrzeżenia jedynie co do godziny, najbardziej pasuje 10, max11
Czas najwyższy sie spotkać!!!!!!
 
NO mi tez sie marzy! bo cierpie na jakas dziwna samotnosc:)
mimo ze ola jest bardzo komunikatywna al jednak jakos doskwiera mi samotnosc moze dlatego ze moj maz ciagle w biegu:)
Ja przewijam i karmie tez wszedzie:) - by wiatru tylko nie bylo bo mi potem Olusia cierpi!- bo to zachłanne dziecko i je wszytsko nawet powietrze:)
Kurde ja o 10 to raczej bez szans na zebranie sie:) a jakie miejsce wy profereujecie? bo wstyd sie pryznac ale ja dopiero zaczyna jezdzuc sama samochodem z Ola:)
 
No i nie myślicie sobie, że bezemnie się obejdziecie :-D ja jestem słomiana wdowa aktualnie więc mi wszystko pasi :-). Kubuś jest na butli a przebrać mogę i w gondoli więc mi bez roznicy. Może pola mokotowskie? Bo tam i knajpy są i jest gdzie pospacerować i usiąść nakarmić... Tylko taka moja luźna propozycja ;-).
 
reklama
Do góry