reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

dziołchy oglądacie ddtvn?
pokazują takiego małego Hipcia-jaki uroczy maluszek :)

a tak swoją drogą -cieszę się że ramówka tv wraca bo już tęskniłąm za DDTVN i za.............uwaga uwaga- M JAK MDŁOŚCI I moim ukochanym Szymonem Majewskim
 
reklama
Napiszę tylko biedna Lenka :-(

dziołchy oglądacie ddtvn?
pokazują takiego małego Hipcia-jaki uroczy maluszek :)

a tak swoją drogą -cieszę się że ramówka tv wraca bo już tęskniłąm za DDTVN i za.............uwaga uwaga- M JAK MDŁOŚCI I moim ukochanym Szymonem Majewskim

Oglądamy, jest uroczy

Forget Dawniej takie akcje byłby normalne, dziś już byś była bohaterką uwagi lub jakiegoś innego programu.
 
Nie chce zapeszac ale moje dzieci maja sie chyba troche lepiej
nocka bez podwyzszonej temperatury
katarek lzejszy

Aniam

miłego wypoczynku

Aniez
całuski dla Kubusia
Ide sie ogarnac bo Gosia z Helenka przyjada do nas :-):-):-):-):-):-):-):-)

no i dzien dobry:-D

moje jeczadlo wstalo i mnie terroryzuje bo ma juz lozeczko na wysokosci mojej glowy:-D:-D:-D bąk moj kochany :-):-)


milego dnia girlsy
fajnie masz :)
 
Forget, u mnie dla odmiany z sanek mojego brata zgubiła... MAMA :-)
Daga, może Ty zacznij na gibosie zarabiać? Połączysz przyjemne z pożytecznym ;-) Moja znajoma tak z serkiem własnej roboty zrobiła (tak, tak Zielona). Teraz ma już 20 krów (w realu, nie na FB) i ledwo wyrabia...
Aniam miłego wakacjowania i niech Ci pogoda sprzyja bardziej niż ostatnimi dniami

Hmmm, noc jak co noc czyli 3 pobudki od północy do rana. Mleko modyfikowane nic nie daje, dziś spróbuję kleik... Myślałam, że jak Młodą przetrzymam z niespaniem od 16.30 do 20 to wystarczy na dłuższych oddech, ale się przeliczyłam... Mało mnie bo staram się ze starszą więcej chwil spędzać zanim do żłobka pójdzie, a i młodsza coraz więcej uwagi się dopomina.

Zdrówka dla chorych i sił dla tych, co się choróbskom nie dają
 
Hej Kochane!

Brr historia Elvie mnie zmroziła, mam nadzieję,że żadnej z nas się to nie przydarzy.

My dziś jedziemy do babci, a później do lekarza bo Maja kicha i pokasłuje od wczoraj. Mam nadzieję,że to nic poważnego.
Chciałam jechać kawałek autobusem i dalej spacerkiem,ale przy tym kaszelku to się chyba autem wybierzemy.

Daguś pozdrów dziewczyny od nas!
Katik u nas wczoraj podobna akcja wieczorem była, tylko Maja o kaszkę głośno apelowała.
Maonka ja tyż się cieszę na DDTVN ale chyba nie będę miała czasu za często na nego.
Kwiatuszku fajnie,że twoje maluszki zdrowieją. Mam nadzieję,że u pozostałych też lepiej.

Wracając do zołzowatości to mi najbardziej przykro było gdy np ja na pielęgnacji pisałam o tym,że Maja wymiotuje, mało na wadze przybiera,a poniżej post jak to Lenka ładnie przybiera. Ktoś pisał,że dzieć mu dużo się budzi w nocy,a od razu poniżej jak to Lenka całe noce przesypia. To chyba mały netakt....

Buziamy i miłego dzionka życzymy!
 
KAmisia
ja rownież ciesze sie z come backu "eMki" i reszty serialów
oczywiscie nei mam czasu ich ogladac jak leca
ale wszystko nagrywam na dysk twardy dekodera i oglądam słodko jak dzieci spia :)
 
Hej dziewczynki. Nadrobiłam troszke po lebkach. No, ale historia elvie spowodowała ,że wlos mi się na glowie zjeżył :szok:
Wiesz co Elvie - a ja pojade z grubej rury

Na twojej durnej osobie swiat sie nie konczy. Spojrz kilka/kilkanascie stron do tylu o czym piszemy a moze oprzytomniejesz.

To co teraz przeczytalam o pozostawieniu Lenki samej w domu wstrzasnelo mna do tego stopnia,ze mam dreszcze na ciele. Zal mi tego dziecka, ze ma tak spierd.olona matke, ojca i wszystkich pokolei.

qrwa jak mozna wyjsc z domu niezajrzawszy do wlasnego dziecka!
Zgadzam się w 100%, no nic dodac nic ujac.
Katik, ktoras musiala byc dosadna, bo widac lekkie komentarze nie przyniosly rezultatu... ja sie wstrzymuje bardzo czesto...

Forget, moze i miałabys racje gdyby nie calokształt sytuacji. gdyby cos takiego zdarzylo sie komus innemu, pewnie cale bb miałoby troszke wiecej wyrozumiałosci dla matki i moze nawet by pocieszylo po fatalnym zbiegu okolicznosci, jednak u osoby, ktora ma czas na prace, premie, serniki, orbitrek i sex a nie dla dziecka to nie przejdzie...

Elvie, powtarzam sie, ale przeczytaj kilka stron ostatnich forum, bo dotycza one Ciebie.

Dokladnie o to chodzi. Skoro dla kolezanki priorytetem jest kasa, premia, katalogi , nowe meble itd, a nie wlasne dziecko, to nie rozumiem po to chciała to dziecko...sory, ale ja nie rozumiem. I tak jak napisała Aga, wiecznie czytamy tylko, JA, MOJE, MNIE..itd...:szok:


forget, a ja do posta Dagi dodam jeszcze jedno. Kiedys były inne czasy, duzo rzeczy robiło się inaczej. Moi rodzice i tak samo rodzice T, i mnóstwo innych rodziców robili imprezy przy dzieciach i zakrapiane i zadymione. Mieszkalo sie na jednym , dwoch pokojach , wszyscu jarali fajki nie zważając czy są dzieci. Takie czasy. Teraz to niedpouszczalne, ja sobie nie wyobrazam by ktos mial palic w pomieszczeniu gdzie jest moje dziecko. Kiedys zostawiało się dzieci w domu i szło do sąsiadów na impreze. Kiedys moja mama mojego brata na dworzu zostawiala gdy ten miał 2 latka, oczywiscie niby byl pod moim nadzorem , ja miałam wtedy 7 lat. Teraz ...ja osobiscie nigdy w zyciu nie zostawilabym samego Borysa, ba, nawet mojej 5 letniej Weroniki nie zostawie na podwórku samej. Mysle ,że mimo wszystko to były inne realia. Dodam ,ze ja tez z patologii nie pochodze;-)
 
ŁoŁ buahahaha:-D
Brawo laski:-D :-D :-D
Miałam coś dodać ale po co skoro wszystkie moje myśli zostały już tutaj opisane

Elvie co do zwrotu "ta machina działała bez zarzutu"... jaka machina??? no jaka??? "podrzucanie dziecka obcym do tej pory nie zawiodło" a wczoraj upsss obcy się dzieckiem nie zajęli więc dziecko zostało bez opieki!!! kobieto jesteś matką i w nosie mam Twoje promocje paczki opiekunki babcie dziadków ciocie i wszystkich którzy dla Lenki są bliższą rodziną niż Ty! są matki z trojgiem dzieci samotne pracujące na 2 etatach i wyobraź sobie nie mogą pozwolić sobie na luksus zostawienia dziecka samego w domu bo opieka społeczna tylko czyha żeby sobie popracować choć one sobie żyły wypruwają!!!

Ech no i co ja miałam jeszcze napisać:sorry2:
 
reklama
Do góry