reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Olga, wyszłaś do domu już?

Nikita, nieźle, że tata tak wypatrzył :)

Nie mogę już z tymi upałami, no mam ochotę ryczeć.. Jutro niby też b. ciepło, ale mają być burze więc może będzie lepiej. Ale naprawdę wykończona jestem tymi ostatnimi dniami.
 
reklama
Gratuluję rozpakowanym :)
U mnie jeszcze spokój ;) 3 tygodnie do terminu i nie czuję żadnych skurczów (chociaż oczywiście mogę je mieć, a o tym nie wiedziec) :-)
 
Igorek ma 55 cm :) a oto i on :*

Śliczny :) Gratulacje


mieliśmy dziś wyjść, ale mały znowu schudł ): co 3 godz. dokarmiamy mm + pierś + laktator i mam nadzieję zadziała.
jutro do domu jak nie będzie żółtaczki.

PS kilka kropel poleciało od laktatora!

Laktacja lada dzień się rozkręci, te krople to pewnie siara może lepiej dostawiać przed mm na trochę, wówczas najlepszy ciąg ma dziecko a laktator zostawić jak będzie sikawka się pojawiać


Lipcowe ciotki wita sie z wami Wojtek. Waga 3560g długość 55 cm. Urodzony 6 lipca o godz 23.30 siłami natury. :-D

Gratulacje :) Kolejna sn :) super

Witam

Raczej nie nadrobie, wiec gratuluje rozpakowanym :-)
Spiesze donieśc że urodziłam Julie 6lipca o 0.40 przez cc. Pilnujcie sie dziewczyny, o 21.30 jeszcze sie grillowalam bez żadnych skurczy, jak przyszly skurcze o 22 to od razu co 5 minut :szok:


Gratulacje, własnie widziałam na liście ze 2 dni ci zabrakło he he :D najważniejsze że wszystko ok :) a co teraz z spojeniem?

W związku z brakiem czasu Angi pozwoliłam sobie uaktualnić listę tak jak to można było zrobić na szybko.

Dziękuje Ewcia właśnie czytałam i aktualizowałam. Myślałam że tak co 2-3 dni jest ok z aktualizacją. ;) czekałam na wypakowanie Korneli ale własnie wyczytałam ze jeszcze ją trzymają :/



Skarby uspane, mąż na fukany więc wszystko in control ;). Byliśmy na "spacerku" :) właśnie, mamy po 2-gim cc długo dochodziłyście do siebie? Jestem 12 dni po cc a dalej idę jak pokraka i ciągną mnie szwy :( chciała bym spacerować a nie koczować w ogródku u mamy bo te spacerki to tylko z nazwy :(

HA, mamusia leci Rayanerem 1 sierpnia do Trójmiasta na panieński od taka burżuła :D nice ;)

Lista lipiec,,.jpg
 

Załączniki

  • Lista lipiec,,.jpg
    Lista lipiec,,.jpg
    67,3 KB · Wyświetleń: 55
Przyszła wczoraj dziewczyna na oddział bo sie wystraszyla czopa, a od północy ma skurcze i pewnie zaraz urodzi... A ja dalej leżę i czekam....:-(
 
Mnie rano obudził zaje..bisty ból krzyża.. od 4.40 do 5.50 miałam kilka skurczy tak około co 6 minut teraz od 6 przerwa i teraz czuję że znowu promieniuje... i bądź tu człowieku mądry czy to juz czy nie juz skoro była przerwa 20 min
 
reklama
Do góry