reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Przy 10 st to ja bodziak z długim, połspiochy lub rajstopki, spodenki dzinsowe / dresowe, sweterek cienki lub cienka bluza i kurtka polarowa. Ale to też w sumie zależy czy bardzo wieje czy jest słońce. Staram się jej nie ubierać za grubo. Kocyk w wózku mam w pogotowiu.
 
reklama
jak dziecku będzie za zimno, to Ci da znać (; myślę, że nie musisz się martwić :)
u nas są spodnie + bluzka z długim + kombinezon podszyty polarem + kocyk, jak chłodniej, to dodaję rajty.
 
Witam was serdecznie i z góry przepraszam,że zakłócam wam spokój na grupie. Zanim mnie osądzicie proszę przeczytajcie do końca. Z góry piszę także,że nie proszę i żadną pomoc, Jestem mamą 3 letniego synka, gdy Antoś miał 2 latka wykryto u mnie raka piersi, jestem po mastektomii,wraz z usunięciem radykalnym węzłów chłonnych , radioterapii i podczas 5 letniego leczenia hormonami. Nie mogę iść do pracy ponieważ prawą rękę mam niesprawną w barku i nie mogę nią dźwigać więcej niż 1 kg. Mam męża który pracuje i robi co może, ale jego wypłata starcza nam na kredyt hipoteczny oraz opłaty i moje leki , oprócz raka choruję na nadciśnienie.Jest mi ciężko,ale nie załamuję się i marzę tylko o tym,żeby usłyszeć kiedyś od lekarzy "jest pani zdrowa",żebym mogła jak najdłużej wychowywać synka. Ponieważ ledwo wiążę koniec z końcem a czasem nawet go nie wiążę postanowiłam zająć się czymś ,żeby mieć troszkę na jedzenie. Od zeszłego roku robię spineczki i inne ozdoby dla dziewczynek, ale z tego nie ma niestety dużych pieniążków. Dzięki dobrym ludziom zdobyłam troche tkanin i zaczęłam szyć kocyki, podusie, zabawki- metkowce, kostki sensoryczne i inne rzeczy dla niemowląt. Nikogo nie namawiam do kupna,ale jeżeli zechcielibyście chociaż zobaczyć to zapraszam. Samo polubienie i udostępnienie to już dużo, może komuś z waszych znajomych coś się spodoba.
https://www.facebook.com/violanto.handmade/?fref=ts
Bardzo dziękuję, przepraszam i pozdrawiam.
 
reklama
hej
Dawno mnie nie było :zawstydzona/y: podczytuję jedynie grupę na fb czasem
Ja juz kiedyś nas zgłaszałam do admina i było bez odzewu ale teraz ponownie napiszę o zamkniecie grupy. Czy któraś mama ma spisane nasze loginy? bo muszę je podać, było by mi łatwiej jakbym miała je ciągiem napisane a nie tylko w tabeli.
A propos moderatorem jest też Olga - ja tu rzadko zaglądam więc jak będziecie chciały mnie zastąpić to bardzo proszę ;-)

Moze napisze co u nas
Po przeprowadzce mam sporo jeszcze do ogarnięcia głównie przez niezakończona łazienkę (ciągle coś przekładam) do tego Tymona rehabilituję ze względu na asymetrię i wzmożone napięcie mięśniowe metodą Vojty- także ćwiczenia 3 razy dziennie i masaż. Do tego starszak w p-kolu i tak leci :-)
Na szczęście nic poważnego nie mamy z chorób póki co tylko jakieś przeziębienie było więc ok :-)
Tymon 2 tyg temu jak miał 4 m-ce to ważył 7250 g i 68 cm miał także my przechodzimy na rozm 74 z ciuszkami :-)
 
Do góry