reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

reklama
Tajchi - jak dlugie masz skurcze? Mi tez porod zaczal sie od skurczy tylko byly za krotkie bo 20-25 sekund a takie nie dzialaja jak trzeba:-( dopiero od 35 sekund:baffled:

trzymaj sie i pamietaj ze to sie skonczy- a i wskakuj do cieplej wody nawet mocno cieplej. Najlepiej jak maszwanne a jak nie to prysznicempo brzuchu i plecach polewaj. To dziala przeciwbolowo:tak:
 
Tajchi kurcze zapomniałam, że Ty jesteś w UK i zdziwiłam się, że jesteś w domu:confused:
Czyli towarzyszymy Ci on line w czasie porodu:tak:
Izka mnie też trochę denerwuję te telefony i smsy, ale rozumiem, że bliscy są ciekawi, czy to już:-)
 
Antila wiem,że w Polsce to juz bym siedziała w szpitalu, ale tutaj troszke inaczej mają:no:, dzieki za wsparcie online to bardzo duzo
agathe82 mam wanne i zaraz tam ide, teraz te skurcze trzymaja mnie ok 40-50 sek:angry: co 9 min
 
oj Tajchi to niezle:szok: ja to przy takich to bym juz mogla rodzic:szok: moje skurcze zazwyczaj przy pierwszym i drugim porodzie nie byly dlugie, ale jak to maz mowil takie ze cala sala sie trzesla:baffled: ale nic kazda z nas jest inna:tak:

i rozumiem Cie Tajchi bo ja tez nie mieszkam w PL i tez odsylaja do domu i kurcze mecz sie bez znieczulenia ani nic:crazy: tylko ze u nas to nie kaza przyjezdzac jak sa co 3 minuty tylko wczesniej. Mam nadzieje ze nie jestes w domu sama:confused: trzymaj sie kochana. Mnie to trzymalo przy silach ze wkoncu sie to skonczy i bede miala dzidziusia przy sobie. A pamietaj ze juz po porodzie to nie boli i ma sie tyle hormonow ze jest cudnie;-) no a jak bedziesz obolala to popros o tabletke na bol, po tak dlugim porodzie nalezy ci sie wypoczynek:tak:
 
agathe kazali mi wziąć PARACETAMOL na bóle, niech sobie w dup...wsadza to:no:
mam nadzieję,że własnie niedługo sie skończy.
pisze z Wami i siedze na piłce i skaczę przyjemne z pozytecznym:tak: i wiem,że bedzie lepiej i ze przestanie boleć, tylko chociaz żebym znała godzinę kiedy:baffled:
 
reklama
Tajchi - jesteśmy z Tobą kochana! Kapiel to dobry pomysł ja jak wchodziłam do wanny to nie miałam skurczy a jak z niej wyszłam to odrazu co 2 min.:szok:. Więc może już pojechałaś do szpitala?
Trzymaj się - dasz radę!
 
Do góry