reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Zrobiłam 3 testy: 9 dni po zapłodnieniu, 2 dni przed spodziewaną @ i dzień po spodziewanej @, a u lekarza byłam 2 dni po spodziewanej @ i było za wcześnie bo nie widział nic, tzn jakiś pęcherzyk ale nie zidentyfikował go jako ciąże ;/ Idę następnym razem 17.03
Poza tym to jestem strasznie chora :-:)-( i boję się o fasolkę :-( Moja rodzinna dała mi antybiotyk ale na ulotce jest napisane, że w czasie ciąży tylko w najwyższej konieczności, więc nie słucham jej i na razie tego nie biorę. Wezmę tylko paracetamol na temperature i tyle, mam nadzieję, że przejdzie.

Pozdrawiam

Fiducza ja bym cie lala po dupie hi mowilam ci zmien tego gin :wściekła/y: bo mialas
pecherzyk widoczny na koncu 4 mm wiec duzy pecherzyk :-D
A pozatym co to za lekarz i jaki mial sprzet ze 4 mm pecherzyka prawie nie zauwazyl
:wściekła/y:.
Moj gin w 3 sekundy zauwazyl pecherzyk 2,65 mm:-D
Majeczko ja mam cykle od 28 do 33 dni pierwszy test zrobilam w 29 dzien cyklu
i 31 dzien cyklu i tez w 31 dniu cyklu bylam u gin i potwierdzil ciaze :-D.
Fiducza tez ma pecherzyk tylko ma jakiegos dziwnego lekarza :wściekła/y:,
wiec Majeczko jak pojdziesz 4 marca do gin to zobaczysz ze bedzie
dobrze ja bym ci radzila isc :-D
 
reklama
Dorotko nie mów że ginek jest zły bo nic nie widział. Każda ciąża jest inna i u każdej z nas będzie co innego widać. Lekarze są ostrożni w mówieniu czegoś, czego nie są pewni. U mnie też nic nie widział i uważam że jest to normalne w tak wczesnej ciąży.
Fiducza myślę że Lucyann ma rację :tak: Ja bym się jej posłuchała i zajadała bym wit. C, wapno i kwas foliowy. Nie martw się bo to tylko może szkodzić fasolce. Zobaczysz że wszystko będzie jeszcze dobrze. Wiele kobiet jest chorych na początku ciąży i potem ma śliczne zdrowe dzieci :-)
 
Dorotko nie mów że ginek jest zły bo nic nie widział. Każda ciąża jest inna i u każdej z nas będzie co innego widać. Lekarze są ostrożni w mówieniu czegoś, czego nie są pewni. U mnie też nic nie widział i uważam że jest to normalne w tak wczesnej ciąży.
Fiducza myślę że Lucyann ma rację :tak: Ja bym się jej posłuchała i zajadała bym wit. C, wapno i kwas foliowy. Nie martw się bo to tylko może szkodzić fasolce. Zobaczysz że wszystko będzie jeszcze dobrze. Wiele kobiet jest chorych na początku ciąży i potem ma śliczne zdrowe dzieci :-)

Monik ale poczytaj sobie wczesniej bo Fiducza pisze ze na koncu zobaczyl pecherzyk 4 mm i to mnie poprostu dziwi ze jak nie zauwazyl jak zauwazyl:tak:.
I jestem ciekawa co mial za sprzet bo to tez bardzo duzo daje jak nie zauwazyl
na takim wczesnym etapie 4 mm pecherzyla wczesniej .Najwazniejsze ze
jest fasolka i ze jest ok :-D
 
Witam listopadoweczki
dzis oficjalnie zostalo potwierdzone test na beta hcg z krwi wynik 47 przelom 3/4tydzien ciazy termin na 4 lub 1 listopada ... a co do pecherzykow to nie za rozsadne jest robienie czesto usg w pierwszym trymestrez zwlaszcza wewnatrz pochwowego poniewaz podnosi to tempertatute i moze spowodowac poronienie..... to takie ostrzezenie przed nadmiernym naswietl;aniem ... obiecuje juz wam nie dokuczam ... duzo zdrowka i witaminek dla waszych malenstw nie zapominajcie o kwasie foliowym wlasnie im sie tworzy mozg i kregoslup
caluje goraco jak cos to pyajcie ja juz drugi raz mama bede i tez listopadowa.... hihihihihi:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Witam:)
Ja też listopadowa;-)
Test (pre-test) środa 27-02 dwie piękne kreseczki
Gin. 28-02 potwierdził na 90% ciążę i włożył kartotekę do tych ciążowych:tak: kolejna wizyta 10-03 i już wszystko na 100% będzie jasne :-)
 
Witam dziewczynki!
Ja wczoraj zatestowałam i dwie krechy!!!!
Myślałam że sama jestem heheh a tu już spory tłum.
Długa droga przed nami dziewczynki!
Wg moich obliczeń termin mam na 4 listopad.
Pozdrawiam gorąco
 
Wszyscy najbliźsi:zawstydzona/y: bo nie wytrzymałam:-p

Wiem że będzie dobrze bo przecież nie może być inaczej;-):-)
 
reklama
u mnie Małżon (robilismy razem teścior) i dwie zaciążone koleżanki...czekam na oficjalna diagnoze gina (dzis lece po pracy, wieczorem dac znać czy jestem tu legalnie hehe) narazie wole nie zapeszać...ale pewnie nie wytrzymam
pozdrawiaki
 
Do góry