nimfii
nadzieja umiera ostatnia
katerinka jesli dzidzia podrosnie az do 5 kg to juz kwalifikuje sie pod CC ;-) Pewnie porod zacznie ci sie nagle, bez wczesniejszego uprzedzenia 
Ja za to czuje sie jakbym rodziła już od tygodnia
i cos w tym jest skoro doszlo do 2 cm rozwarcia przez ten tydzien
A dzis od 4 rano to juz w ogole bóle daja mi popalić
Tylko ze ciagle nieregularne na maxa.
Gin mi zaprorokowal ze juz sie nie zobaczymy na nastepnej wizycie 2.11. A wiec do konca miesiaca bedzie po wszystkim. To co najgorsze u mnie, że przy pierwszym porodzie regularne skurcze zaczely sie u mnie pozno, na ok 4-5h przed narodzinami Macka, i to ginowi tez powiedzialam.
Tym razem moge miec tak samo
odnosnie KTG to sie wybiore popoludniu do szpitala jak maz wroci z pracy. Zobaczymy co mi powiedza.... no chyba ze mi sie uda dodzwonic do rejestracji, w co wątpie

Ja za to czuje sie jakbym rodziła już od tygodnia
i cos w tym jest skoro doszlo do 2 cm rozwarcia przez ten tydzien
A dzis od 4 rano to juz w ogole bóle daja mi popalić
Tylko ze ciagle nieregularne na maxa.Gin mi zaprorokowal ze juz sie nie zobaczymy na nastepnej wizycie 2.11. A wiec do konca miesiaca bedzie po wszystkim. To co najgorsze u mnie, że przy pierwszym porodzie regularne skurcze zaczely sie u mnie pozno, na ok 4-5h przed narodzinami Macka, i to ginowi tez powiedzialam.
Tym razem moge miec tak samo

odnosnie KTG to sie wybiore popoludniu do szpitala jak maz wroci z pracy. Zobaczymy co mi powiedza.... no chyba ze mi sie uda dodzwonic do rejestracji, w co wątpie

Te malutkie pazurki są bardzo miękkie, nie takie jak nasze i jest je o wiele łatwiej obciąć, zobaczysz
Prasowanie czeka od wczoraj, ale natchnienia brak
Zmusiłam się tylko do odkurzenia mieszkania, bo trochę futra z psa się walało 

