Gola84
Fanka BB :)
Kati kochana, trzymamy za Was kciuki, wracaj już z Klaudynką do domu!
Zrobiłam sałatkę, pogadałam z mamą. Przed chwilką dzwonił mój dziadziu - śniło Mu się, że odeszły mi wody i "pływała" cała łazienka. Skurcze dziś są rzadsze, za to Pola przeogromnie wojuje w brzuchu, cały czas, dosłownie non stop się wierci - a czytałam, że już przed samym porodem ruchów jest mniej i słabsze, więc chyba jeszcze nie nasz czas
Nie mam na razie wieści od madzi, nie bede Jej jeszcze nic pisać, może na wieczór wysle sms, albo jutro ok 9tej, jak myślicie? Mam nadzieje, że już jest po i wszystko u nich dobrze.
ankusch super, że jesteście już w domku! Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości szybko miną i bóle brzuszka maleńkiej też!
Margana za Was też trzymam kciukasy, co by malutka zechciała już wychodzić!
Katerinka super, że już jestes z malutka!!
Zrobiłam sałatkę, pogadałam z mamą. Przed chwilką dzwonił mój dziadziu - śniło Mu się, że odeszły mi wody i "pływała" cała łazienka. Skurcze dziś są rzadsze, za to Pola przeogromnie wojuje w brzuchu, cały czas, dosłownie non stop się wierci - a czytałam, że już przed samym porodem ruchów jest mniej i słabsze, więc chyba jeszcze nie nasz czas
Nie mam na razie wieści od madzi, nie bede Jej jeszcze nic pisać, może na wieczór wysle sms, albo jutro ok 9tej, jak myślicie? Mam nadzieje, że już jest po i wszystko u nich dobrze.
ankusch super, że jesteście już w domku! Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości szybko miną i bóle brzuszka maleńkiej też!
Margana za Was też trzymam kciukasy, co by malutka zechciała już wychodzić!
Katerinka super, że już jestes z malutka!!
teraz postaraj sie odpoczywac jak tylko bedziesz miec chwilke a i zycze Ci zeby malutka dala wam wiecej pospac w nocy,bo to wazne jest dla Ciebie jak i dla malej.Caluski i sciskam mocno kochana:-)
ale duzo razy slyszalam od znajomych wlasnie ze tez im samochody porysowali i zniszczyli
ale co zrobic,mlodziez sie nudzi,roboty nie ma wiec chodza i sie wyzywaja na innych i szukaja dziwnej rozrywki jaka jest niszczenie i demolki rozne


a to juz niedlugo,superr i juz Franusia bedziesz miec przy sobie
Ja robię co mogę, nie oszczędzam się za bardzo, ale ja po prostu niewiele jestem w stanie zrobić. Z dnia na dzień coraz bardziej mnie wszystko boli i kłuje, już na prawdę ledwo chodzę. Dziś np. rozwiesiłam pranie na suszarce, trwało to moze z 5 min. i myślałam, ze umrę tak mnie bolał brzuch i kręgosłup