Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij








ponko próbuj go kłaść na brzuszku tylko wtedy bądź przy nim cały czas , dodatkowo możesz mu robić okłady z ciepłej pieluszki albo po prostu kupić termofor (ja mam taki malutki ) ,u nas dużo dawała też gimnastyka (kolanka pod brodę)A u nas zaczynają się powoli pierwsze kolki, przynajmniej takie mam wrażenie. Malutki nie śpi, tylko płacze. Cały czas praktycznie oprócz momentów, kiedy je. Zawsze spanie to poprzedzanie robienia kupki albo gazów i skoro kupka wygląda tak jak zawsze, to chyba mamy do czynienia z kolką. Podobno pojawia się przeważnie po 3 tygodniach, jutro Filip kończy 3 tydzień a u nas już to jest od jakiegoś czasu.
Pomaga noszenie na rękach, odpręża go, a jak się odkłada to po 10 sekundach znowu zaczyna się płacz.
Ehh, słyszałam, że to może trwać przez parę tygodni, mam nadzieję, że tak nie będzie, bo mi serducho pęknie od słuchania tego płaczu...

,dorwać takich i normalnie nakopać im do tyłka

Trochę się zrelaksowaliśmy z nimi
Cześć dziewczyny, nie mam siły wszystkiego nadrobić, bo nie było mnie na forum przez 2-3 dni a Wy w tym czasie nie próżnowałyście:-) U mnie coraz gorzej, cały czas biegunka, ból brzucha i nieregularne skurcze. Strasznie też dużo osób do mnie dzwoni a nie chce mi się gadać i każdemu mówić, że jeszcze nie urodziłam. Może powinnam się cieszyć, że takie zainteresowanie, ale czasem potrafi mnie to zmęczyć, bo mam 5-6 telefonów prawie w jednym czasie....
Kati trzymam mocno kciuki ja jadę 2-go na cc i też z nadzieją, że mnie nie odeślą:-)
Margana życzę Ci z całego serca żeby w końcu Cię złapało!
Ssabrinaa wychodzi na to, że nietylko w Polsce jest chamstwo!
Katerinka ciszę się, że u Was wporządku, Patrysia jest śliczna! Powiem Ci, że nie mogłam przez "Ciebie" spać, bo cały czas myślałam czy wszystko w porządku u Was.
Zresztą martwię się też co u Angie i jej Kingusi....
A u nas zaczynają się powoli pierwsze kolki, przynajmniej takie mam wrażenie. Malutki nie śpi, tylko płacze. Cały czas praktycznie oprócz momentów, kiedy je. Zawsze spanie to poprzedzanie robienia kupki albo gazów i skoro kupka wygląda tak jak zawsze, to chyba mamy do czynienia z kolką. Podobno pojawia się przeważnie po 3 tygodniach, jutro Filip kończy 3 tydzień a u nas już to jest od jakiegoś czasu.
Pomaga noszenie na rękach, odpręża go, a jak się odkłada to po 10 sekundach znowu zaczyna się płacz.
Ehh, słyszałam, że to może trwać przez parę tygodni, mam nadzieję, że tak nie będzie, bo mi serducho pęknie od słuchania tego płaczu...
hej kochane:-) Produkujecie, ja nie daję rady Was teraz nadrabiać. Usiadłam na chwilę do kompa po 2 godzinach odciągania mleczka dla malej i udało mi się ściągnąć 250 ml.... Niestety dziś dostała flachę mleka modyfikowanego, oczywiście płakałam podając jej to mleko.... Ale nic nie poradzę, głodzić jej przecież nie będę...
Dziś zaliczyliśmy pierwszy spacerek, Majeczka cały przespała i potem spała jeszcze 2 godziny w domu:-):-):-)
Na spacerku spotkaliśmy koleżankę Martynkę i przyszła do nas z rodzicami w odwiedzinyTrochę się zrelaksowaliśmy z nimi
Kochane myślę o Was stale, zaglądam zobaczyć co u Was ale wybaczcie- czytam po łebkach ale czasowo nie wyrabiam za bardzo. Trzymam za Was wszystkie stale kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&

dostałam już kiedyś coś podobnego ale wtedy wstałam do wc z 6-7 razy w ciągu nocy a nie w ciągu godziny..ja już nie mam siły 