Margana
Fanka BB :)
onanana Ty nie miej żadnych wyzutów sumienia. Przeciez dziecko nie moze byc głodne! Najważniejsze żeby w ogóle dostawała Twój pokarm, jeśli tylko Ci na tym zależy. A ze czasem dostanie mieszankę to sie nic na prawdę nie stanie:-)
Kasiek mój tyłek i uda to po prostu pobojowisko
Juz sie pogodziłam z tym, ze nigdy więcej na plażę nie pójdę:-(A też sie smaruję od samego początku. Na razie brzuszek i piersi ocalone, ale jak wiadomo jeszcze nic straconego
Dziewczyny ja mam wrazenie, ze Wy wszystkie urodzicie przede mną, nawet te co mają termin na koniec listopada
Rano mnie taki bolesny skurcz złapał, ze się ruszyć nie mogłam. Trzymał ok. 10 min, już mi się płakać chciało. No ale przeszło i do tej pory kilka nieregularnych, jak zwykle
Kasiek mój tyłek i uda to po prostu pobojowisko
Juz sie pogodziłam z tym, ze nigdy więcej na plażę nie pójdę:-(A też sie smaruję od samego początku. Na razie brzuszek i piersi ocalone, ale jak wiadomo jeszcze nic straconego
Dziewczyny ja mam wrazenie, ze Wy wszystkie urodzicie przede mną, nawet te co mają termin na koniec listopada

Rano mnie taki bolesny skurcz złapał, ze się ruszyć nie mogłam. Trzymał ok. 10 min, już mi się płakać chciało. No ale przeszło i do tej pory kilka nieregularnych, jak zwykle

wiec na dzien dzisiejszy mam jedne adidasy w ktore jeszcze sie mieszcza moje stopy sloniowe

gęsta i mleczna ale koloru kawy z mlekiem... zmieniłam szybko wkładkę i po niedługim czasie na świeżej znowu to samo... nie wiem czy to jest jakiś powód do martwienia się, nie chciałabym bez sensu jechać na IP... co Wy o tym myślicie?