Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

;-)


Nocka taka sobie, wstawałam na siusiu chyba z 15 razy!!!
Dziś mamy się stawić w szpitalu na 13.00, więc proszę o kciuki! Mam małego stresika, muszę przyznać...
Ja już zapowiedziałam, że jak się cioś wydarzy, to M. wszystkich powiadomi, a jak będą nadal nadgorliwi, to zapowiem, że nie życzę sobie telefonów! To jest czasem naprawdę męczące!


Ciążowe dolegliwości będą wtedy mniej upierdliwe a Wy nazbieracie siły na opiekę nad maluszkiem. ja teraz z zadziwieniem zauważam że np. potrafię sama ściągnąć buty (a mój D. jeszcze się nie przyzwyczaił i chce mi kochany przy tym pomagać) albo np że umiem się schylić bez problemu. Lub też że nie mam zgagi... 