Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Szok normalnie kobity! Raz siku, spałam jak zabita (po maratonie na cmentarzach chyba), od wczoraj nie biorę magnezu ani no-sopy i na razie spokój
i mój maleńki narazie również kończy ten maraton. No chyba, że tylko na ten rok :-) Ale zauważyłam także, że wśród swoich rówieśników będzie miał same koleżanki. czy to dobrze czy źle okaże się z czasem :-)
Spałam jak zabita, ale o 3.00 ta pobudka na jedzenie rozwaliła mi noc...
Poza tym łapy drętwieją i bolą, że szok! Mam chęć je sobie uciąć! :-
Ufffffff... O 9.00 zmykamy do szpitala. 

