aqua Kati urodziła córę w niedzielę
Z esa wynika, że wszystko u nich ok!
agalodz Wojtuś ma już miesiąc!!! Wow, ale ten czas leci...;-)
oszczytko Witaj! Nie martw się, każda z Nas się tutaj mniej lub bardziej boi, to normalne. Będzie dobrze i dasz sobie ze wszystkim radę. Pomyśl, że już za parę dni będziesz mieć synusia przy sobie;-)
Z esa wynika, że wszystko u nich ok!agalodz Wojtuś ma już miesiąc!!! Wow, ale ten czas leci...;-)
oszczytko Witaj! Nie martw się, każda z Nas się tutaj mniej lub bardziej boi, to normalne. Będzie dobrze i dasz sobie ze wszystkim radę. Pomyśl, że już za parę dni będziesz mieć synusia przy sobie;-)
gratulacje
ale nam się tych dzieciaczków nagle wysypało 
...jestem rozwalona fizycznie i psychicznie już tym , stram się zachować spokój , ale dziś już mnie to przerosło..nie mam wizyty umówionej u gina, ale chyba zadzwonię i jakoś się wcisnę, żeby mnie obejrzał, bo nie wiem już co o tym mysleć wszystkim..