reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej kobitki :-)
No nareszcie jakis maly ruch sie tutaj robi,super bo tesknie za tym miejscem a Ja tak samo jak Golcia ciezko mi sie ogarnia FB i pomijam jakies tematy :baffled:
Dzieki kochane za wypowiedzi z mowieniem,Sami powoli cos tam zaczyna mowic ale niesmialo jak na razie i to po angielsku dwa zdania jakies tam powtarza,slodko to brzmi :-) nie martwie sie bo wiem ze przy tylu jezykach to moze potrwac dluzej no i Sami rozumie wszystko co mowimy i jak go o cos prosimy wiec jest ok ;-)

Do nastepnego klikniecia kobitki ;-)
 
reklama
No i chyba mnie tez wywolalyscie do tablicy. Po tyyyyluuuu miesiacach. Tyle do ogarniecia. Jaca juz prawie miesiac po drugich urodzinach. Zaliczylismy przegrzanie na slonku, zoladkowa grypke, przeziebienie, okropne katary. Teraz tydzien mlody kaszlal, potem katar ajak myslalam ze przeszlo to wlasnie dzis znow zaczal miec zawalony nos. Ja mam zapalenie zatok i antybiotyk i mysle czy jakies bakterie ode mnie nie przeszly. Masakryczna jesien. Tez nie ogarniam czasowo. A wystarczy 15 minut przeciez zeby cokolwiek napisac. No ale wiecie jak jest. Jak sie z pracy wraca o 17 to jeszcze sie chce posiedziec z dzieckiem, a potem sie pada na pysk;)
 
Mikado, Kasiente - witajcie, całe wieki!
Mnie w ogóle jakaś chyba deprecha goni, bo ciężko mi ze wszystkim, czasem nawet nie wiem co napisać...U mnie nigdy już nic nie będzie tak samo, a czas na BB - wspominam jako najlepszy okres w moim życiu, ciąża, z mamą byłyśmy tak blisko jak nigdy ( choć zawsze mega blisko byłyśmy JESTEŚMY). Tata mój robi teraz drugie zmiany, więc codziennie siedzę sama z młodą,czekam z utęsknieniem na śnieg, przynajmniej jak ciemno to bę∂zie można być na polku. Chciałabym , żeby ten czas wrócił...
 
reklama
Do góry