reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki z Poznania

no kurka jakos trzeba....:tak: ;-) :-D ,ale to teoria zobaczymy jak sprawdzimy sie w praktyce...:crazy: :laugh2:
 
reklama
Justka ztobą to sie już chyba muszę pozegnac na forum....:baffled: :sick: , bo dzisiaj jesteś w pracy ajutro sobota a mnie juz tu od poniedziałku nie będzie...:-(
jak się bedzie cokolwiek działo to dawaj zaraz znac na komórke i ja na pewno też dam znac jak co, w środę ide do lekarza wieć też na pewno zdam relację...pozdrawiamy was cieplutko trzymajcie sie dzielnie, ja w razie jakiejś histerii na pewno dam znac o sobie,,,:dry:
aha zobaczymy co mi powie ginka ,i może uda nam się gdziesik spotkać przed Godz0:tak: ;-) buziaki dla was z mężem i skrzata
 
aha a zniknęłam na chwile bo poszłam obudzić męza ale miał tak ciepło pod kołderką ze się tam wturlałam i oboje spaliśmy prawie do 10:szok: :dry: :cool2:
 
zmykam do domciu powoli, więc żegnam się z tobą, bo juz sie na forum nie spotkamy przed rozdwojeniem. bedziemy napewno w kontakcie, jak bedzie sie cosik dzialo to dam znaka,
trzymaj się dzielnie i informuj jak tam wasze zdrówko i co było na wizycie.
miłego dzionka i weekendu
buziaki
 
reklama
Do góry