• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Maj 2011

Bra podrasuj sie u fryzjera robisz ombre? :-)
Ania właśnie miałam pytać co tak ostatnio tylko przelotem, zdrowiejcie wszystko i gratulacje ciociu:-)
Jolunia piątka przybita doopinę w troki zabieraj i do roboty ja Cię tu będę systematycznie mobilizować:tak:
Żelka to ja mam tak samo potrafię kulturalnie a jak mnie ktoś wpieni porządnie to wióry lecą ja tam sobie nie dam w kaszę dmuchać;-)
 
reklama
aniu super, najważniejsze, że nastroj lepszy. a jeszcze zaskoczysz swojego M jak pewnego razu mu powiesz , że jak sie nie zmieni to odejdziesz do jakiegoś Zenka z siłki :-D

joluś chyba nie zrobię, bo przyjrzałam sie swoim włosom i tak mi sie przerzedziły, że mam prześwity od czoła. jak sa jasne to tak tego nie widać, a teraz jak mam 1cm odrost to jak najbardziej. jedyne co, to stwierdziłam, że póki jest zima i póki nie pokazuje sie ludziom na oczy to ich nie farbuję, niech odsapną.
 
jolus ty to zawsze mnie uświadomisz, albo który dzień miesiąca, albo który dzień tygodnia, albo... że zima sie kończy i jednak trza cos z soba robić :-D

taaak... agacio sie nie szczypie :-D

kobietki spadam spać, spokojnej nocki i do juterka!
 
Dobra Joluś mobilizacja kobieto!!! weź się w garść a w lato będzie sz taka lufa że szczeny poopadają!!!:tak: (moja napewno na podłogę;-)) TO jest możliwe bilif mi

A co a co coś nie pasi bo na drzewo powysyłam zaraz i porządek porobię;-):-D:laugh2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry