Żelka
Fanka BB :)
Agacio nie ma nie ma, nie moge sobie pozwolić bo boki urosły takie że na dobrą jajecznice by starczyło 

Też się musze zabrać za diety i ćwiczenia, co by an wiosne się dobrze prezentować na placu zabaw 

ale to od jutra może.
Stynka no naprawdę masz kolorowe sny ...
ale jakby Ci się Tuska na fłorydzie śnił to już podejrzane :-)
Joluś oby remont się szybko skończył z drugiej strony niech się Igorito uczy i tacie pomaga, później taki chop w domu to skarb ;-)
Maja grats kupala, u nas też pogoda błotnista i jeszcze mnie kolano boli bo deszczysko pada :-(
Bra ja uwagi już zwracałam, ale to o kant dooopy rozbic, swoim rodzicom móie jak leci ... po prostu ... a teściom to masakra. Ale to pewnie spowodowane jest tym, że ich nie lubie, drazni mnie jak chcą decydować o mojej rodzinie ... ale nie moge Tymkowi odbierać kontakltu z dziadkami ... ale następnym razem powiem dosadnie co i jak, może się obrażą na dłużej
- szkoda mi z drugiej strony troche, bo przez właśnie takie zachowanie - jeden syn kompletnie urwał z nimi kontakt, niestety nie dało im to nic do myślenia.
Ja jestem choleryczka i jak mnie zapieni to ja mówie dosadnie i rzadko kulturalnie


Też się musze zabrać za diety i ćwiczenia, co by an wiosne się dobrze prezentować na placu zabaw 

ale to od jutra może.Stynka no naprawdę masz kolorowe sny ...
ale jakby Ci się Tuska na fłorydzie śnił to już podejrzane :-)Joluś oby remont się szybko skończył z drugiej strony niech się Igorito uczy i tacie pomaga, później taki chop w domu to skarb ;-)

Maja grats kupala, u nas też pogoda błotnista i jeszcze mnie kolano boli bo deszczysko pada :-(
Bra ja uwagi już zwracałam, ale to o kant dooopy rozbic, swoim rodzicom móie jak leci ... po prostu ... a teściom to masakra. Ale to pewnie spowodowane jest tym, że ich nie lubie, drazni mnie jak chcą decydować o mojej rodzinie ... ale nie moge Tymkowi odbierać kontakltu z dziadkami ... ale następnym razem powiem dosadnie co i jak, może się obrażą na dłużej
Ja jestem choleryczka i jak mnie zapieni to ja mówie dosadnie i rzadko kulturalnie

Ostatnia edycja:
Żelka ma rację jesteśmy tu po to żeby się wspierać!!!