• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Maj 2011

reklama
Witajcie kobietki,
Widziałam wieczorkiem, że była zabawa na całego, ale nie dołączyłam, bo byłam padnięta

joluś, proszę podziel się słonkiem, bo u nas aż ciemno:sorry2:

styna - też bym pogoniła M, gdyby takie coś zrobił:wściekła/y:, a co do ciacha, to nie wiem, czy to to samo, ale wiele lat temu u mnie w domu też piekliśmy takie pyszne, na tej samej zasadzie.
 
Styna ja go kiedyś nie jadłam bo cynamonu nie lubiłam...Ale teraz chętnie skosztuję bo cynamon jest mniam :):)

Aina widzisz jaki ekspres :-D

No to teraz dziewczyny każda bierze po troszku swojego słoneczka i wysyła szybciorem do Lepi :):)
 
wiecie co, chyba mam kaca po tej ince:-D Więc ruszamy na kolejną bibkę, do kolegi:cool2: tzn właściwie to poprawiny

jolek dawaj i nam:)

a co ciasto jakieś mistyczne normalnie:-D ale w smaku to napewno dobre sądząc po składnikach
 
U mnie też chmury ble:baffled:, ale nic pobalujemy z Kluskiem w domu.
Weekend mamy więc pewnie nawiedzę Was jeszcze wieczorem zaraz po "Na dobre i na złe":zawstydzona/y:
Ale się cieszę, że zaraz utulę Klusię i mamy dwa dni dla siebie , że normalnie ze szczęścia wyjdę z siebie i stanę obok:-D
 
reklama
Jolek cynamon jest mniam ja pominęłam rodzynki bo nie lubię rodzynek w cieście zastąpiłam je orzechami.
Lepi oj pogoniłam go i co kupił i tak nie to co chciałam:wściekła/y:

Potrzebuje bramek nie nadążam za nią już w kuchni siedzi.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry