• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Maj 2011

reklama
Ja tylko na chwilkę bo mam takiego wkur... na M. że nawet nie chce mi sie nic czytać. Jestem zła jak osa, niech spada na drzewo i nie tylko. Mam go DOŚĆ dupek jeden!!!!!!!!!!!!
Uciekam:(
 
Jaipur pewnie odbiegasz od "standardu" czyli ględzenia kapci papilotwów na włosach przez 24h/d stania przy garach albo latania z mopem:rofl2: no chyba że standard wg. Twojego męża jest inny to bym się zastanawiała:-D

Alex bidulko znowu dawaj go tu skopię mu doopsko:crazy:
 
alex na drzewo i foch-weekend :rofl2:
a serio to.. szkoda nerwów na facetów:-p

gagacio no tak, on też sie tłumaczył tym:sorry2: Zdziwko było, bo w sumie zaskoczyłam się ,że taka mamusia ze mnie.Wszak wyrodna:-p
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry