Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
no to ja własnie choppery sobie upodobałam. Taka honde shadow mrrrr
Bo na mojego małża to nie bardzo- on sobie upodobał plastikowe motory- ma bandita a to stanowczo nie na moje rozmiary![]()
Ja zdawałam na kat. A w 2008 roku, a mąż w 2007. Świetna sprawa, tylko ja się boję troche jego motorem jeździć bo to ciężki chopper, wierce mu dziure w brzuchu, że ja chce suzuki sv 650 :-):-):-) Zobaczymy może kupi żonie w ramach prezentu za urodzenie didziola![]()
!No to znalazły się następne napalone żonki...ja jako plecaczek pomykam od 5 lat na Suzuki Intruderze ....nie zaduży ale ma to coś!



podparłam się rękoma i huknęłam kolanami o podłogę, ale i tak stres był :-(



dziewczyny zmiana planow.
Ciocia Karola dzwonila, ze tam gdzie ona pracuje w hurtowni zabawek na magazyn szukaja kogos.
No i Karol pojechal i jutro idzie do pracy :-)
no i pensja lepsza poki co o 500 zł. Narazie umowa na okres probny, po miesiacu normalna i podwyzka. :-)
Moniat84 jakas beznadziejna ta twoja gin- co ją obchodzi twoje L4 ma wypisać i już!- to jej obowiązek, przecież masz prawo się zle czuć!
to żaden jej obowiązek, niestety
ostatnio jak ją poprosiłam o przesunięcie na zaświadczeniu daty o 2 dni do przodu (bo mnie nie chcieli puścić na urlop szybciej), to mi powiedziała, że ona nie kłamie (chyba w przeciwieństwie do mnie) 
wczoraj na szkole rodzenia położna mnie pytała, czy ja mam już termin na teraz skoro taki duży brzuchnormalnie się załamałam, że wyglądam widocznie jak słoń
potem w sklepie ekspedientka tez pytała, czy już niedługo rodzę![]()
a tu jeszcze tyle czasu...
hehehe
zapewne jak będę w 9tym miesiącu wszyscy będą pytać, czy noszę bliźniaki, a może trojaczkieh....
a jak ja mówię, ze termin mam za 8 tygodni, to nikt mi nie wierzy! 
Witam!! właśnie mi mój M przyniosł komputer do szpitala i piszę! Nie wiadomo jak długo będę leżeć. Mam zbiórkę moczu dobowego, i jutro ok 11 będę miała wyniki, czy białko mi się zmniejsza, czy nie, jak nie, to poród, jak tak to czekamy do 36-37 tc ;-);-)i tez poród... Tak mi się już tu nie chce leżeć, naogłądałam się noworodków, że nie wiem, hehe, że aż mi zbrzydłyA u was widzę, że głośno! hehhe


Jakby sam fakt urodzenia dziecka nie wystarczał