reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie kochane,
oj nadrobic Was trudno:)
Więc tak:
po pierwsze ajentka Lilusia baaaaaaaaaaaardzo dziękuje za śliczną karteczkę. Weleki buziak dla Marcelka!
frotka duzo siły życzę w rozpakowywaniu i dja kochana link do twoich aukcji:)
My dzisja mamy wolne ze względu na ortopedę Lilci. pani nas trochę ochrzaniła, ze nie byłysmy po 9 mies., no ale cóż limitów było brak, a potem czekania 1,5 mies. Ale lila pieknie chodzi i biodra ma ok więc juz mam spokój.
Teraz agentka śpi2 godziny, a ja chodze na palcach i nie wiem co robic bo ona zwykle spi po 40 min. i tyle, a w żłobku to z męką 30 min.
Kochane zajrzę pewnie pod koniec tygodnia, bo cięzko u mnie z czasem.
Pozdrawiam Was!
a asia jak cos to trzymam kciuki:)
 
Marciaa no to focia szybko jakaś dla nas!:tak:
ionka gratki dla Olci!

Mój Franko ostatnio kiepsko z jedzonkiem, wsio jest blee. Zazdroszczę mamom, których dzieci wszystko pięknie wsuwają. Dziś na spacerku chciałam dać Franiowi pączka, wczoraj bułeczkę i co? Zacisną mocno zęby i kręcił główką, że nie...Co prawda zrobił mi przed chwilką niespodziankę bo pięknie zjadł cały obiadek, nic nie pluł, nie chomikował, sam buziaka otwierał. A teraz do tego zasnął w 5min dosłownie:tak:
 
mrozik my przy szpinaku zawsze jajo :) zresztą Franko je jajka codziennie. Dziś jadł szczawiowa z jajem :)

Czarna zdrowia dla młodego.

Marciaa dawaj foto !!!

A ja chwilę usiadłam i po Oliwie idę z Franko.
No i mamy loda zaliczonego pierwszego w życiu Franko hi hi
 
Ostatnia edycja:
A my zaliczylismy godzinny spacerek.Cwiczenia były ok,rehabilitant jest bardzo zadowolony,mówił ze niedługo zacznie tak smigac ze nie nadązymy za nim,oby miał racje.Na koncu popłakał sie bo zmeczony był i troche przesikany,ale jak go juz przebrałam to wielki bananek na buzi i odrazu zasnoł przy pozytywce,tylko przedtem musiał sobie pogadac z mamą:)Kochany Mój słodziak:)
 
Marciaa dawaj fote :) ja ostatnio sie podobnie do Ciebie scielam, ale chyba nie trafilam, bo mam za duzo wlosow i wygladam bardzo "puszycie"

e-kord to super ze z bioderkami Lilusi wszystko juz dobrze. A jak mloda spi to Ty siadaj i kawka sie delektuj, na necie poszperaj, czas zawsze mozna czyms zajac.

Pola tez spi wlasnie, wiec mam czas sprobowac was co nieco nadrobic.
Widzialam wczesniej tematy chodzenia i zebow, wiec my mamy 8 zeboli i jeszcze nie chodzimy :) strasznie ostrozna z niej panna.
 
Hej dawno tu nie zagladalam.Czasu starczalo tylko na TS.
Nawet nie probuje was nadrobic tylko dzisiejsze posty podczytalam.

Marti wspolczuje przejsc z malo ale mysle ze witaminki pomoga a i zacznie jesc owoce,no chyba ze z tych jak mojego meza bratanica co to na widok owocow mdlosci biora.

Madzia tak postepy naszych maluchow czesto lzy wyciskaja a co dopiero wasze gdzie tyle przeszliscie z Bartusiem.Powodzenia.

Ionka super gratki pierwszych kroczkow.Moze jej po prostu lepiej na raczkach i dlatego nie przekonuje jej chodzenie.Bo silne nozki juz ma skoro tyle przeszla.W swoim czasie i ona bedzie smigac.

Polka to moje dzieci nie cierpia ani szczawiu ani szpinaku,ale wszystko inne wcinaja i badania tez maja ok wiec nie naciskam i nie gotuje bo skzoda moich nerwow.

A u nas dzisiejsza nocka horror.Nawet godzinki nie przespalam bo maly dostal katar i tak histerycznie plakal i nie dal sie odlozyc na poduszke nawet ze mna na rekach.Uspokajal sie tylko jak go nosilam i chodzilam.Wiec cala nocke przechodzilam w kolko po sypialni.Rece mi wysiadaja a oczy na zapalkach.teraz zasnal w lozeczku to ide sie zdrzemnac na chwilke bo zasne za kierownica jak pojade po starsze.Do tego zmierzylam mu niedawno temperature i 37,6.Czyzby sie cos zapowiadalo?I nie wiem czy isc z nim dzis do lekarza bo nasz lekarz przyjmuje tylko we wtorki i czwartki ,tylko ze jak pojde to pewnie ona stwierdzi ze nic mu nie da bo nic mu nie jest.Wiec pewnie poczekam do czwartku i zobacze czy sie rozwinie czy to tylko od zebow.
 
owlrene a ja dzieci też nie zmuszam :) one poprostu lubią :) ze szpinakiem robię wszystko co się da :)

Idę M.zrobić golonkę :) wejdę później :)

No ruda Grażyna pokaz się :) :) :) :)
 
reklama
Do góry