ccaroline85
Mama Dawidka i Natalki :)
Czarnuszka88 Wszystkiego naj naj naj naj naj naj lepszego
Spełnienia marzeń!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Musze najpierw zdac relacje a potem nadrobie to co naskrobałyscie:-)
no i .....będzie DZIEWCZYNKAmąż widział piękną brzoskwinkę i jest to 100% dziewczynka:-)
Musze najpierw zdac relacje a potem nadrobie to co naskrobałyscie:-)
no i .....będzie DZIEWCZYNKAmąż widział piękną brzoskwinkę i jest to 100% dziewczynka:-)



właśnie dzięki temu uroseptowi mniej taka latam. Ale sen miałam jakiś taki głupi i cieżki i czuję się taka wymęczona teraz.
Dziewczynki królują, a chlopcy będą mieli w czym przebierać :-) Co do imienia to M chcę Hanię ja Alicję ale pewnie nam sie jeszcze zmini..ale na początek można tak wpisać w listę
a tak sie bałam ze mam za krótką a to chyba dłuuuuga
Widzileismy serduszko, aorte, zołądek, móżg itd ale niepokoi mnie ze gin wracal do kości nosowej z 5 razy bo wychodziła jej 0,55 a czy któraś z was miala miarzoną w 21tc ?? bo powiedziala ze w 21 tyg moze tak byc bo powinna w 22 0,6 wyjść wiec troche sie zaniepokoilam a na necie nie moge znaleść poprawnej wartości w 21tc:/