reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Muzyka dla naszych maleństw

MiniMini to są kołysanki śpiewane przez panią, podejżewan,że taki standard
01-spij_kochanie-b2rpl
02-bajka_iskierki-b2rpl
03-kolysanka_dla_okruszka-b2rpl
04-zlotowlosa_krolewna-b2rpl
05-w_starym_mlynie-b2rpl
07-spij_laleczko-kolysanka-b2rpl
08-wlazl_kotek_na_plotek-b2rpl
09-siwa_chmurka-b2rpl
10-dorotka-b2rpl
11-nie_chce_cie_znac-b2rpl
12-sloneczko_juz___-b2rpl
13-stary_niedzwiedz-b2rpl
14-aaa_kotki_dwa-b2rpl
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-D:-D:-D:-Dpo Chopinie to ja nie mogalbym zasnac cala noc. Lubie muzyke barokowa ale brzdeku fortepiana nie trawie...ooo az gesiej skorki dostalam na sama mysl wrrrr:wściekła/y:
A te mini-mini to jakies instrumentalne + spiewanie czy takie dziecinne i proste la-la-la:eek::confused:

To takie piosenki-kołysanki śpiewane oczywiście parę wykonuje chyba Aida
 
U nas też ostatnio królują kołysanki MiniMini, osobiście uwielbiam nr 3,4 i 5:tak: A w dzień też MiniMini club3, a najbardziej "witaminki" i "zuzia". Olo jak je słyszy, to zaczyna śpiewać po swojemu:-D
 
MiniMini to są kołysanki śpiewane przez panią, podejżewan,że taki standard
01-spij_kochanie-b2rpl
02-bajka_iskierki-b2rpl
03-kolysanka_dla_okruszka-b2rpl
04-zlotowlosa_krolewna-b2rpl
05-w_starym_mlynie-b2rpl
07-spij_laleczko-kolysanka-b2rpl
08-wlazl_kotek_na_plotek-b2rpl
09-siwa_chmurka-b2rpl
10-dorotka-b2rpl
11-nie_chce_cie_znac-b2rpl
12-sloneczko_juz___-b2rpl
13-stary_niedzwiedz-b2rpl
14-aaa_kotki_dwa-b2rpl

Ja mam chyba mini mini kołysanki drugą część
 
a ja czesto jak siedzę na necie to puszczam dzieciom
RADIO INTERNETOWE PolskaStacja - polskie radio w sieci
17.jpg
Radio Internetowe POLSKASTACJA Dzieciom
 
Idac za ciosem kupilam dzis kolysanki Mini...ale chyba inna wersje bo byla bez rybki...i rozczarowalam sie, zenada :wściekła/y:( przynajmniej dla mnie, nie wiem jak dla Stasia:eek:)- takie chodnikowe przytupajki, krawczyk itp
Jednak Kolysanki-Utulanki sa na bardziej artystycznym poziomie:sorry2:i mimo zmeczenia materialu wciaz beda krolowac wieczorowa pora w pokoju mojej latorosli:happy2:
 
Buuu, coś dziwnego kupiłaś,bo nasze są w takim wykonaniu jak u Luandzi, bardzo spokojne, melodyjne, sympatyczny głos kobiecy.
Dostałam dzisiaj 4 płytki z serii Mądry Maluch. Chyba wychodziły razem z Rodzicami,bo ich logo jest na opakowaniu.

  1. "Prawa półkula" Myślenie kreatywne (rymowanki, sztuka i rysowanie, kreatywne myślenie, 9m-2lat)
  2. "Lewa półkula" Inspirujemy myślenie logiczne (uczy wypowiadać i myślec logicznie, nazywać postaci, liczyć je i ustalać ich kolejność, 6m-2lat)
  3. "Baw się i ucz" Uczymy się i odkrywamy świat przez zabawę (uczy rozpoznawać przedmioty, ich kształty i rozmiary, przedmioty,które się poruszają, kształty i dźwięki podwodnego świata, 6m-3lat)
  4. "A ku-ku" Pobudzamy do kreatywnych poszukiwań (poznajemy grę A ku-ku oraz jej piosenki i rymowanki, pierwsze słowa, jak łączyć pasujące do siebie przedmioty, 6m-3lat)
 
Buuu, coś dziwnego kupiłaś,bo nasze są w takim wykonaniu jak u Luandzi, bardzo spokojne, melodyjne, sympatyczny głos kobiecy.
Dostałam dzisiaj 4 płytki z serii Mądry Maluch. Chyba wychodziły razem z Rodzicami,bo ich logo jest na opakowaniu.

  1. "Prawa półkula" Myślenie kreatywne (rymowanki, sztuka i rysowanie, kreatywne myślenie, 9m-2lat)
  2. "Lewa półkula" Inspirujemy myślenie logiczne (uczy wypowiadać i myślec logicznie, nazywać postaci, liczyć je i ustalać ich kolejność, 6m-2lat)
  3. "Baw się i ucz" Uczymy się i odkrywamy świat przez zabawę (uczy rozpoznawać przedmioty, ich kształty i rozmiary, przedmioty,które się poruszają, kształty i dźwięki podwodnego świata, 6m-3lat)
  4. "A ku-ku" Pobudzamy do kreatywnych poszukiwań (poznajemy grę A ku-ku oraz jej piosenki i rymowanki, pierwsze słowa, jak łączyć pasujące do siebie przedmioty, 6m-3lat)
justyna czekamy więc na podpowiedzi i porady:-)
 
reklama
Do góry