reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Nasze dzieci rozrabiaki

mysia23

mama dwójeczki
Dołączył(a)
14 Listopad 2006
Postów
4 667
Oliwka niesamowity pomysł miała...jak tak patrze to jest to śmieszne...

ale nie wiem co ja bym zrobiła, jakby mi tak Filip wyskoczył zielony..my nie mamy pisaków zmywalnych - chyba czas wymienić
 
reklama

Patch

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
28 Sierpień 2006
Postów
1 306
Opowiedziałam Stasiowi, że aniołek wycina sobie taką dziurkę w chmurce, żeby popatrzeć czy dzieci są grzeczne i żeby uważał, bo jak akurat będzie patrzył na nasz dom, a Staś będzie niegrzeczny, to nie dostanie prezentu. Staś był psotny, więc mówię ostrym tonem: Stanisław mam już dosyć twojego zachowania!! na co mały biegnie do okna i krzyczy:
"Aniooooołku, mama na mnie krzyczy!!! Widzisz to??!! Ona chyba nie zasłużyła na prezent!!"
 
Do góry