reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci rozrabiaki

Cisza? Nie, po prostu cięzko zliczyć wszystkie pomysły.;-):-D
Ale wczoraj Marta dała mi sie we znaki...wbrew moim zakazom,w drodze z przedszkola wskakiwała w każdą dużą, zgarnietą kupę liści i rozkopywała całość na boki. Aż z jednej takiej kupy wyszła cała wymazana(spodnie +kurtka) psią kupą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To prawda,ja juz nie moge zapamietać tych wszystkich wybryków.

U nas faza wspinania sie i zeskakiwania z różnych rzeczy.Ciągle kładzie krzesełko na stoliczek i sie wspina,buduje wieże z poduszek...
Kałuże też kusza,jak nie ma kaloszy szczególnie...
 
reklama
o kurcze, Madzix, cuchnąca sprawa:-D:eek: moze MArta zapamieta na dłuzej przygode i posłucha mamy nastepnym razem

no moje dziecko do aniołków nie nalezy napewno:no: wystarczy tylko cos zrobic nie pomysli Huberta to awantura na całego, łącznie z krzykiem, tupaniem i czesto biciem:crazy: wędruje wtedy do swojego pokoju, tam sie wywrzeszczy, uspokoi i wtedy na spokojnie rozmawiamy, ale czasem nerwy puszczaja mi już... dobrze, ze mąż barzdiej cierpliwy...
 
U nas najgorsze jest to, że Stanisław ma na wszystko gotową odpowiedź:
- czemu uderzyłeś Ewę?!!
- bo myślałem, że ona jest taką zabawką, co trzeba uderzyć i wtedy śpiewa, a ona nie śpiewała, może trzeba wymienić baterie??

albo:
-Staś czy ty naprawdę musisz siedzieć na tym wysokim oparciu kanapy? Nie możesz normalnie??!!
- nie bo tu jest tak daszek i wysoki spad i jak zejdę, to wejdę między ten daszek i utknę i umrę!

a wyobraźni mu nie brakuje....
 
hehe dokładanie pomysłów sto i nie ma kiedy napisać :)

Emilka też ma na wszystko odpowiedz

ostatnio mówię do niej "jak będziesz niegrzeczna to Ci się w końcu uzbiera i po dupce dostaniesz" a ona "nie będzie bolało bo mam grubą dupkę " ;)
 
szok ale Stas i Emi elokwentni!
LAila tylko zawsze twierdzi ze ma racje BO MA RACJE ale takich odpowiedzi jeszcze nie slyszalam he he
 
Oli schowała się w swoim pokoju mówiąc, że nie mam wchodzić, bo chce mi zrobić niespodziankę...
Po 15 minutach wyskoczyła z pokoju w samych majkach z zielonym pisakiem w ręku:
- Tatam! Jestem zieloną żabką!!!


Uploaded with ImageShack.us

Najpierw się przeraziłam :szok::szok::szok: Ale potem uświadomiłam sobie, że to pisak zmywalny, więc ciśnienie opadło :-D
 
No to mnie serio Oliwka rozśmieszyła do łez!!!! Kurcze nie wiem jak bym zareagowała na moje zielone żabki, czy bym się przewróciła ze śmiechu, czy płakała.... Oliwka ma super wyobraźnię!!!
 
reklama
ja bym pewnie otworzyła oczy i nie wiedziała co zrobić.teraz już wiem że dobrze że Szymek ma tylko mazaki do zmywania kto wie może kiedyś też wpadnie na zielony szalony pomysł.
 
Do góry