reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Obawy

Askierka nie wolno latać samolotem w pierwszym trymestrze ciąży!!!! Na wszelki wypadek skonsultuj to z jakimś lekarzem, ale jestem prawie pewna, że nie wolno latać.
 
reklama
Hej, dziewczyny, ja z grudniówek - To czy wolno latac samolotem czy nie zależy od ciaży!!! Jeśli nic mamie nie dolega, wcześniej nie było poronień, innych problemów, brzuszek nie boli - to śmiało mozna frunąć!!! Oczywisie warto z lekarzem skonsultować, ale wiem, bo ja w drugim miesiącu miałam lecieć na Majorkę i lekarz nie widział żadnych przeciwskazań.
W końcu nie poleciałam, ale to już inna historia. Pozdrawiam.
 
kurcze boli mnie brzuch :(( was też boli? Od wczoraj mam takie lekke bóle w okolicy jajnika, a przed chwilą miałam takie uczucie jakby mnie ktoś dźgnął czymś ostrym. Mam nadzieję, że to nic poważnego, we wtorek mam USG i nie wiem czy się wybrać wcześniej do lekarza czy poczekać jeden dzień.
 
Hej Blanes nie martw się takie kłucia mogą być też ze strony przewodu pokarmowego np. w jelitach które bardzo często "podszywają" się pod układ rozrodczy. Ja sama mam kłucia i ciągnięcia i wiem że to moje jelitka tak wariują:-) Jeżeli jednak będziesz miała powtarzające się te bóle i silniejsze to zwroć się do lekarza. Podejrzewam że to były zwykłe skurcze jelit:-) Trzymaj się cieplutko...
 
Ja jestem zdenerwowana moim przeziębieniem które ciągle mi towarzyszy chyba od 2 czy 2,5 tygodni. Biorę rutinoscorbin i domowe sposoby czyli m.in syropek z cebuli(mój narzeczony niedługo mnie wyklnie przez ten smrodek hihi:-)) ale dzisiaj chyba idę do rodzinnego lekarza i niech mnie przebada i podpowie co robić. Czy wy tez miałyście przeziębienie na początku ciąży?? Ja jestem w 6 t.c -nie mam suwaczka-bo nie wiem jak go wstawić!!!! Wszystkiech rad na forum słuchałam i nic nie wyszło:-(...
 
Ale dzisiaj dopadło mnie rozmyślanie.... kręci mi się w głowie, kręci mnie w brzuchu, chyba zjadłam coś co sie nie podoba mojej DZIDZI:-) dziewczyny mam jeszcze pytanko czy macie upławy? ale takie normalne przezroczyste, ja prawie za każdym razem jak się podcieram to mam. Mam nadzieję że to normalka:-)
 
Witaj siwucha:-D
Ja wlasciwie od poczatku ciazy mam duzo sluzu, glownie bialego choc czasem tez jest taki rozciagliwy, jakby plodny. Wiec to chyba normalka:)

A mnie nie dosc ze mdli to strasznie boli mnie glowa. Masakra. Juz drugi dzien leb mi po prostu peka:wściekła/y:
 
to chyba rzeczywiście z tym śluzem normalka, a czy ma któraś z Was takie uczucie, że nie dowierzacie, że jesteście w ciąży, że to coś tak wspaniałego, że aż boicie sie myśleć o tym, że to Was spotkało? Ja będę najszczęśliwsza jak będę miała już swoją pociechę na rękach-wtedy chyba dopiero uwierzę:-) a to jeszcze hohoho duuużo czasu
 
reklama
Do góry