reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Obawy

Suwak super;)

Ja do tej pory uwierzyc w ciaze nie moge. Jakos do mnie nie dociera, wydaje sie tak nierealne. Uwierze dopiero jak uslysze serduszko. A to dopiero w przyszly poniedzialek.
 
reklama
ja pierwszą ciążę poroniłam w 8 t.c nie było jeszcze akcji serca i było zakażenie jaja płodowego. Teraz mam nadzieję jak pójdę za 3 tygodnie na usg to będzie biło jak dzwon, haha może nawet 2?? mam takie przeczucie-nie wiem dlaczego:-).....
 
a Czy miałaś już pierwsze usg???? czy to będzie dopiero pierwsze? jeśli miałaś to czy coś było widać? ja mam taka malusienią czarną kropeczkę jak okruszek:-)
 
siwucha ja na usg widziałam właśnie kropeczke, ale to dlatego że kropeczka miała dopiero trzy tygodnie. Choć muszę przyznać że okruszek to to nie był. P.S. Śliczny suwaczek - już ma swoje miejsce na liście :tak:

fantazja niestety ból głowa to nic nadzwyczajnego. Moją przyjaciółkę "napiżdża" codziennie. Ja też mam jakby migrene już trzeci dzień z rzędu. Można oszaleć muszę przyznać. A na dodatek słowo poranne przy określeniu mdłości jest trochę nad wyraz. Smętnie mi przez cały dzień :sick:

Acha, jeszcze co do latania. Moja przyjaciółka całkiem zdrowa pytała o możliwość lecenia na wakacje. Gin stwierdził że może lecieć choćby na Dominikane, byleby wytrzymała w Polsce do 4. miesiąca.

Jeszcze pare słów o przeziębieniu. Mnie też niestety dopadło ale jakoś samoistnie mi przeszło. Mam nadzieję że nie zarażę się od mojego faceta bo jest strasznie przeziębiony. Rzekłabym nawet zagrypiony. Czytałam trochę o sposobach dziewczyn na przeziębienia i większość je homeopatyczne leki. Nawet w gazecie 'mama' propagują te środki. Sama nie mam na ten temat zdania, ale przed łykaniem czegoś wolałabym skonsultować to z lekarzem. W aspirynie pisze że nie wolno tylko w ostatnim trymestrze, ale też nie wiem czy bym się odważyła zjeść bez konsultacji. :-(
 
lekarz powiedział że zakażenie jaja płodowego może być przyczyną bakterii beztlenowych, które krążą po całym organiźmie-tym samym przedostają sie do jaja. Te bakterie najczęściej występują w stanach zapalnych-przewlekłych i w chorych zębach dlatego lekarz się mnie pytał czy z moimi zębami wszystko ok. Ale ja mam super stan zębów więc tak naprawdę nie wiem skąd te bakterie...buu:-(
 
Kurcze, to ja sie zaczelam denerwowac, bo mam jeden troche chory zab, tzn on jest juz martwy, ale wypelnienie mi sie odlamalo...Ehh, do dentysty ide w przyszlym tyg. Mam nadzieje, ze bedzie ok:no:
 
Fantazja nie denerwuj sie na zapas, ale zęby trzeba leczyć w ciąży-każdy lekarz to potwierdzi, chociażby dlatego że próchnica szybciej się rozwija i można zostać z kilkoma hihi:-) Nie ale tak naprwadę to ja sama nie wiem skąd miałam to zakażenie skoro zęby ok-przynajmniej tak dentysta mówi. Niepotrzebnie Cię nastraszyłam. Ale tak mówił mój gin. Buźka-trzymaj się!!
 
reklama
Szczerze mówiąc też się wystraszyłam. Moje ząbki mimo nieustannych wizyt u dentysty ciągle pozostawiają wiele do życzenia :-( Miałam się wybrać do dentysty przed ale okazało się że tak szybko nam poszło że nie zdążyłam. I teraz nie wiem czy przeczekać I trymestr czy biec od razu
 
Do góry