reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Obawy

Ja jednak to mam schizy:-p dzisiaj wogóle mnie nie bolą piersi i boję się że to coś złego, czy miałyści tak że raz was bolały a innego dnia nie??? nie dość że mam antybiotyk ptzrepisany to jeszcze się tym denerwuję. Tak bardzo bym chciała żebym donosiła tą ciążę.
 
reklama
Siwucha spokojnie. Piersi tak mają że raz bolą raz nie. Z innymi standardowymi objawami ciąży też tak jest. Moja psiapsióła (aktualnie 11 t.c.) jeden dzien ma mdłości a w drugi głowa jej pęka. I tak na zmianę.
Mnie tez bolą piersi nie 'nieustannie' i szczerze mówiąc cieszę się. Tylko nabrzmiałe są już w standardzie.
 
Wiem wiem ale się denerwuję, bo bardzo bym chciała żeby wszystko było ok, dzisiaj w nocy tak bolały ze spać nie mogłam:-) dzisiaj już je nosze bez stanika żeby nie drażnił chyba na złość:-)
 
Ja chyba się nie zdecyduję na brak stanika. No chyba że bym wytrzymać nie mogła. Bo żal mi ich trochę. Takie okrągłe kształtne były... Nie chce żeby dziecko potem zbyt daleko z nimi odchodziło :-D
 
Siwucha mnie też bierze jakieś choróbsko, mam katar i chyba zaatakowało mi zatoki, bo stasznie boli mnie głowa. W sumie nic więcej mi nie dolega, ale nie wiem czy mogę coś na to zarzywać? Położna w przychodni mówiła, że tylko natrualne metody i ewentualnie paracetamol przy gorączce. Macie jakieś sposoby domowe na początek choroby?

Co do piersi to mnie już od jakiegoś czasu nie bolą, no chyba że leżę na burzuchu. Jedynie to są już dużo większe, z czego akurat cieszy się najbardziej połowica :-p
 
Blanes domowe sposoby to przede wszystki syrop z cebuli z miodem:-) baaardzo śmierdzi ale pomaga(na gardło), na katar wapno możesz 3 razy dziennie po 1 tabl. pić, i każdy lekarz zaleca co 8 godzin 2 tabletki rutinoscorbinu(żadnego innego podobnego) i bardzo dużo gorących napojów, np. herbatka z cytrynką i z miodem, soczek żurwinowy z przegotowaną wodą i jak mozesz do wyrka pod kocyk i kołderkę żeby się wypocić. To tyle, jeżeli nie pomoże -do lekarza!! Ja też biorę antybiotyk-domówki nie pomogły:-(
 
Blanes ja tak zle nie chorowalam tylko gardlo mnie bolalo... sprobuj rad Siwuchy12 syrop z cebuli brzmi okay nie wiem czy czosnek tez by sie nie przydal... kiedys przy przeziebieniach zalewalam lyzeczke imbiru pol szklanki goracej wody - jak troche ostyglo duszkiem wsjo - swietne lekarstwo!!!!! polecam!!!!
 
Herbatka lub poprostu ciepla woda z cytryna i miodkiem mi zawsze na przeziebienia bardziej niz jakiekolwiek leki.:tak:

Dzis zaczelam panikowac gdyz pojawilo mi sie cos w rodzaju plamien. Wczoraj to byla jedna kropka doslownie a dzis juz wieksza plamka. Nie wyglada to jak krew, jest bardziej brazowe...boje sie ze to najgorsze:((
Czy ktoras z Was wie cos na ten temat??
Wiem ze kazde plamienie trzeba szybko konsultowac z lekarzem.Tutaj jednaak w weekend sie nie dostane do lekarza, a w poniedzialek lece do Polski. Wizyte mam jednak dopiero w czwartek...boje sie bardzo. Niewiem nawet czy jest sens mowic rodzicom o fasolci czy dopiero po USG..






 
Hej Agatkaa ja też panikuję przy każdym dziwnym mi nieznanym zjawisku. Jeżeli chodzi o to plamienie to rzeczywiście trzeba sie skonsultować z lekarzem. Ja też miałam brudzenie przy podcieraniu się w 4/5 t.c i lekarz powiedział że to pewnie implantacja-czyli zagnieżdżanie się zarodka lub okres dni w którym miała się pojawić miesiączka. Czasami takie brudzenie(brązowy, brudny kolor - nie czysto czerwony) to naturalna sprawa. Oczywiście nie wolno tego bagatelizować i na wizycie powiedz o tym lekarzowi. Obserwuj się przez kolejne dni-ale będzie dobrze. Trzymajcie się-wszystko będzie ok.
 
reklama
Kuruję się domowymi sposobami, na szczęście nie boli mnie gardło tylko ten katar i zatoki mmie męczą. Łykam rutinoscorbin i czosnek w tabletkach + herbatka z miodem i cytryną. Mam nadzieje, że pomoże. Do syropu nie mogę się zmusić niestety niedobrze mi na samą myśl o nim.
 
Do góry