reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

reklama
Oj się dzieje! Powodzenia dziewczyny!

Ja tez bym sie nie obrazila... Adas dzisiaj u babci wiec bez problemu jakby co moge jechac do szpitala:D Biore sie zaraz za sprzatanie a nuż mnie złapie;))
 
Asiu, Majeczko, Malena - powodzenia !!!!!! trzymam za Was kciuki !! wow !!!!!! ja też chcę z Wami!! może dzisiaj tak hurtowo reszta nierozpakowanych dziewczyn też się załapie??????
 
blond jedzie do domu!!!!! ma skurcze co 6 min krew jej leci bo sie robi rozw.i ma 1,5cm, zwija sie z bolu ale ktg wykazuje male skurcze!!! pow.ze dzis sie napewno spotkaja ale narazie do domu!!!co za szpital!!!!!!!!nie rozumiem
 
Kur.. co za szpital I teraz juz sie nie dziwcie mnie ze staram sie wybrac lepszy szpital choc tego od Asi nie znam Kurde to kiedy ona ma jechac do tego szpitala jak dzis ma urodzic PARNOJA
 
jestem juz....to jest jakas masakra.ten szpital ma taka dobra opinie.a ja teraz juz naprawde nie wiem kiedy bede musiala naprawde jechac:-(ze strachem patrze na ten cholerny zegarek kiedy sie zbliza skurcz i normalnie jakby mi ktos kolek w dupe wbijal.zwariuje zaraz chyba.a na KTG 30 %!!!!czyli nic wlasciwie!jak to jest mozliwe ze tydzien temu bylo 55 i nie czulam nic a teraz jest taka masakra a tamwlasciwie nic nie widac:-(ile mam tak jeszcze siedziec?ja chyba w domu urodze bo bede teraz sie bala tam jechac ze znowu nie to.
 
reklama
jestem juz....to jest jakas masakra.ten szpital ma taka dobra opinie.a ja teraz juz naprawde nie wiem kiedy bede musiala naprawde jechac:-(ze strachem patrze na ten cholerny zegarek kiedy sie zbliza skurcz i normalnie jakby mi ktos kolek w dupe wbijal.zwariuje zaraz chyba.a na KTG 30 %!!!!czyli nic wlasciwie!jak to jest mozliwe ze tydzien temu bylo 55 i nie czulam nic a teraz jest taka masakra a tamwlasciwie nic nie widac:-(ile mam tak jeszcze siedziec?ja chyba w domu urodze bo bede teraz sie bala tam jechac ze znowu nie to.

ASIU ja tego tez nie rozumiem dlaczego cie odeslali Ja bym sie z tamtad nie ruszyla Przeciesz to jest ich obowiazek cie tam zostawic bo przeciesz rodzisz PARANOJA moze jakis inny szpital jest w poblizu Ja bym ten szpital zaskarzyla Nie wazne ze ktg nic nie pokazuje choc i tego tez nie rozumiem:no:
To po co robic to ktg jak gdy sa skurcze to ktg nic nie pokazuje
 
Do góry