reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

reklama
Franiowamamo prześledziłam cała waszą historiei jestem pełna podziwu dla Ciebie i dal Twojego skrzata! Z taką wolą walki i życia ze wszystkim sobie poradzicie!
 
Franiowamamo jestem bardzo dzielną i silną kobietą, a twój synuś jest MEGA DZIELNY. Garatki za jego sukcesy :-)
Pozdrawiam Wam
 
nie napiszę nic nowego,bo każda sierpniowa mama juz to napisała
życzę dalszych sukcesów dla twojego dzielnego synka i wytrwałości:)
 
Dzięki dziewczyny. Lecę pakować dalej rzeczy do szpitala. Mam nadzieję, że tym razem nasz pobyt tam będzie krótki i żadne cholerstwo nie przyplącze się do krasnala.
 
reklama
W trakcie choroby Jagoda poczyniła pewne postępy. I tak np. w końcu sama zaczyna siadać. Oczywiście razem z mężem uczyliśmy ją jak to robić, i na pewno musiało to wyglądać zabawnie, bo moja żaba żeby z siebie nie robić głupka jak rodzice wymyśliła swój własny sposób. Z leżenia na brzuszku podciąga się na kolanka i wyciąga spod siebie nóżki. Ciekawe czy raczkowac tez zacznie sama, bo tatuś raczkujący to trochę dziwne stworzenia?
 
Do góry