reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie naszych dzieci

a z drugiej to szkoda, ze az mu sie cche wymiotowac:szok::-(
No właśnie to mnie martwi. Właśnie wstał i chciał bajkę, to mu powiedziałam, że włączę jak zje kawałeczek sera żółtego, zjadł bez oporu i nie miał odruchu wymiotnego, nawet się nie skrzywił, więc to jest znak, że może niedługo będzie jadł kanapki z serem.
 
reklama
Julitka je pol na pol. troche sama a troche ja dokarmiam. u nas wlasnie jest tak, ze jak sama je, to jej malo co ubywa. nie jest to wynikiem nieumiejetnosci, a po prostu asympatii do jedzenia:-(
Julitke natomiast nie zwrusza jedzonko na talerzu, moze lezec i lezec:sorry:.
Donkat, z Damianem miałam podobnie i wymyślałam cuda wianki żeby zjadł ,ale odkąd jestem w domu ma wprowadzone regularne godziny jedzenia, jeżeli chodzi o przekąski miedzy daniami ma bardzo ograniczone i zdażyło sie mi juz 3 razy, ze domagał się jedzenia sam a później jak przyszła odpowiednia pora dorwał się to aż mi było wstyd, że przegłodziłam dziecko.
 
Łooooooo modyfikowane już dawno poszło w zapomnienie. Ostatnio był program o mleku krowim i lekarz wypowiadał się, że w umiarze wszystko jest zdrowe.
 
reklama
Do góry