reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parę słów o nas:)

reklama
To może i Ja się w końcu przedstawię ;) Na imię mam Aneta,własnie zostałam absolwentką liceum (ze zdaną maturką). Mój wiek (19) lat pewnie wiele z was poruszy("Że taka młoda i juz w ciąży"). No tak, taka młoda i już w ciąży, i to jeszcze w chcianej :) Z moim przyszłym mężem znamy się od malutkości i już wiele razy próbowaliśmy ze sobą być,lecz się nie udawało. Teraz jesteśmy już troszkę ze sobą i czekamy na naszą maleńką Kruszynkę, którą już tak strasznie Kochamy... Pozdrawiam wszystkie Przyszłe Mamusie:)
 
hihi, w koncu nie jestem najmlodsza i mam kogos w swoim wieku:)))

a tak swoja droga to gratuluje zdania maturki:)

masz jakies plany zwiazane ze studiami?czy chcesz poczekac az malenstwo podrosnie??
 
Bardzo chciałabym zacząc już od następnego października,ale zaocznie. Na kierunku resocjalizacja. W końcu Kruszynka będzie miała wtedy około 8 miesięcy i chyba pozwoli mamusi wyjść ;)Hihi. A tak na poważnie to wtedy zamierzam już nie karmić piersią i będę mogła "spokojnie" zacząć wymarzone studia.
 
Mama Boo, nie ty jedna będziesz studentką - mamusią :) Na pewno sobie poradzisz! A twoja druga połówka też studiuje (albo będzie studiować?). Pozdrawiam cieplutko i życzę wiele samozaparcia do realizacji twoich planów. Trzymam kciuki, zeby wszystko szło tak, jak sobie wymarzyłaś!
 
Ja mam przed sobą najgorszy rok...pisanie pracy, obrona...aż się sama boje co to będzie....poród w marcu a w czerwcu obrona i jak ja się przygotuje do obrony z małym dzieckiem...ale wierze, że się uda...a za mamusie studentki trzymam kciuki
 
Pytia!Moja połówka do pracy,ale też szuka szkółki dla siebie,oczywiście externistycznie.Wodniczka!Na pewno się uda;)No bo przecież musi, nie może być inaczej.Hihi
 
reklama
Wodniczka, fajnie ze nie tylko ja bede sie zmagac obrona.. Prace napisalam juz sobie rok temu i musze ja teraz tylko poprawic, ale zostaly mi jeszcze 2, 3 egzaminy... no i koniec! Mam nadzijej ze tylko 2-3 bo mialam duze roznice programowe (niedawno wrocilam z Erazmusa). Chialabym sie bronic juz lutym, bo mozna po 9 semestrze (wg jakiejs tam ustawy o edukacji). Zobacze co mi jeszcze kaza zaliczyc. A jaki masz temat pracy?
Mama Boo i Pauletta - napewno wam sie uda. Moj kuzyn mial dziecko w wieku 20 lat (jego zonka 19) i oboje ukonczyli studia, maja super prace i fajnego - juz 14letniego dzieciaka. To nawet lepiej miec dziecko wczesnie, bo jak juz skonczycie studia, to mozecie isc do pracy i nie przerywac sobie robienia kariery. Dzieciak juz bedzie w przedszkolu a wy bedziecie mogli wczesniej cieszyc sie wolnoscia...
 
Do góry