reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parę słów o nas:)

Koleżanka Mojej siostry kiedy się dowiedziała, że spodziewam się Kruszynki stwierdziła"Boże,ale sobie życie marnujesz"(pomijając fakt,iż sama ma 3 miesięcznego Szymka) a ja tylko pokiwałam głową, mając na myśli jaka ona głupia... Dla mnie Moja dzidzia nie jest żadną przeszkodą.Kiedy Moje dziecko będzie miało 10 lat, to ja prawie 30 i całe życie jeszcze przede mną;)
 
reklama
hej
zawsze chciałam mieć trzy dzidzie przed ukonczeniem studiów... ale mi się jie udało.. teraz mam niepewna prace, druga dzidzię i kolejne podyplomowe studia... i prawie 28 lat... ty w moim wieku bedziesz miała spokojna pracę , odchowane brzdace... bedzie na poczatku cięzko ale się uda...

mam na imię Aśka
ja jestem nauczycielka polskiego w szkole dla trudnej młodziezy (po reso, rewalidacji i teraz ucze sie sama poskiego) a jak to bywa w szkole jeszcze kilka podyplomówek przede mną...

moja dzidzia (ukończony 7 tydzień) będzie drugim nieplanowanym miłym zaskoczeniem, pierwsze ma prawie 15 miesięcy i włąsnie przechodzi pierwszą infekcje wirusową....

pozdrawiam wszystkie marcowe i nie tylko mamusie... ja jestem ze szczecina
 
to i ja sie dopisze :)

mam 28 lat i jestem 5 lat i 4 miesiace po slubie. nasza mala dzidzia jest planowana, a nie planowana, bo w zasadzie dopiero mielismy zaczac sie starac, a tu taka niespodzianka ;). razem z mezem mieszkamy w uk juz ponad 6 lat i oboje jestesmy polakami :) bardzo sie cieszymy i niecierpliwie czekamy na przyjscie na swiat naszej malej pchelki, choc czasem trudno nam uwiezyc ze to juz, ze bedziemy rodzicami w tak krotkim czasie (oj szybko zleci ;))
 
witaj azik i witaj aradobrze ze jestescie i chcecie zostac,zawsze jest miilej w wiekszym towarzystwie.
pozdr. j.
 
Mama Boo, to ja będę babcią jak moje dziecko będzie miało 10 lat :). A na poważnie to będę miała 38 lat, ale cieszę się, że Bóg zdecydował za nas i teraz da nam owoc naszej miłości, czyli po 10 latach bycia ze sobą i po 5 latach małżeństwa. Przez tyle czasu dotarliśmy się, tworzymy wspaniałą rodzinę a przede wszystkim nacieszyliśmy się sobą. :) Pozdrawiam serdecznie.
 
To może ja coś napiszę o sobie. Mam 27 lat podobnie jak Anik,Pytia i Kasia( ;) .W sierpniu będzie 10 lat odkąd znam mojego kochanego Mariuszka, a we wrześniu będziemy 6 lat po ślubie  :) Maleństwo planowaliśmy i strasznie się cieszymy! :D  :D  Ja pracuję i jeśli będę dobrze się czuła to pewnie popracuję długo. Aktualnie czekam z niecierpliwością na urlop - a w zasadzie wybieram się na L-4 -w drugim tygodniu sierpnia.Pozdrawiam powiększajace się grono MAM i Maleństw.Agnieszka-Agula P     
 
Mama Boo pisze:
Ja myślę, ze nieważne w jakim są wieku rodzice, tylko jak bardzo dziecko będzie kochane,
Podzielam zdanie Mama Boo w 100 %
Może i ja w końcu coś o sobie napiszę. Zawsze brak czasu:)
Mam na imię Agnieszka. Jesteśmy 3 lata po ślubie. Nasze dzieciiątko jest planowane. Trzecie podejście się udało:) Pracuję, co prawda umowę mam do marca przyszłego roku więc pewnie po macierzyńskim będę szukać pracy:) Ale dzieciątko jest ważniejsze, więc przyjdzie czas będzie rada;)

Pozdrawiam Was serdecznie i myślę że do marca w tak miłym towarzystwie czas szybko zleci!!!

 
reklama
:) witam wszystkich. Jestem tu po raz pierwszy, prawdopodobny termin porodu u mnie to 20 marca, wynika to z moich obliczeń, myślę jednak że gin niedługo poda bardziej prawdopodobny termin. Jest więc jest duża szansa ,że spędzę z wami milo czas w necie. Mam na imię Dorota i mieszkam w Łodzi.
 
Do góry