reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parę słów o nas:)

reklama
Witaj Darma, ja też jestem z Łodzi! :D
Może też napiszę coś o sobie... Jak kilka z was mam 27 lat, od 11 miesięcy jestem mężatką.
Nasza fasolka to strzał w 10 od pierwszego razu, sami do tej pory nie możemy uwierzyć, że się udało. Póki co pracuję, ale chyba będę musiała się przyzwyczaić do myśli o L4.
Pozdrawiam Was gorąco! :)
 
Witaj darma, miło, że jesteś wśród nas. Dopisuję cię do listy. Daj znać, jeśli zmieni się termin :)
 
dzięki za miłe powitanie:) . Na razie siedzę jeszcze w pracy, w przyszłym tygodniu idę do gina i prawdopodobnie tak jak zapowiedział pójdę na L4 ze względu na pracę, podobno nie wolno siedzieć dłużej niż 4 godziny dziennie przy komputerze, a ja mam niestety taką właśnie pracę.
Do OSy: ja mam 29 lat i dla mnie to już chyba też nadszedł po prostu czas, a z jakiej dzielnicy jesteś?
 
Witaj Darma.
Obecnie z Bałut, ale całe 25 lat mieszkałam na Widzewie i czuję się widzewiaczką.
Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam kiedy przeczytałam, że wśród nas jest łodzianka. Pozdrawiam gorąco. :laugh:
 
do osa: proszę prosze jaki ten Świat mały, ja też większość czasu spędziłam na widzewie, teraz jednak jestem w Śródmieściu a teraz wynoszę się za miasto:) pozdrawiam
 
witajcie:)

Mam na imie Marta, 26 lat, mieszkam w Poznaniu, od 3 lat jestem szczęśliwą mężatka:)skonczyłam germanistyke i od roku ucze w szkole(tak przy okazji to wcale nie chce mi sie tam wracac po wakacjach)z niecierpliwoscia wraz z Wojtkiem(moim mezem) czekamy na pojawienie sie na swiecie naszego pierwszego maluszka.Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego(na pewno bardzo juz zżytego_grona marcowych mam)

pozdrawiam
 
reklama
Witaj Weagma, oczywiscie ze Ci przyjmiemy.Gratulacje z powodu maluszka.Jak sie czujesz? Napisz kiedy masz termin to Pytia dopisze Cie do naszej listy. Przy okazji dzieki Pytio za czuwanie nad nasza lista.
 
Do góry