reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pępuszek a płeć ????

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

jaszczurka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
403



Ostatnio usłyszałam, że wystający pępek swiadczy o tym że urodzisz
dziewczynkę, a wklęsły że chłopca. Ja mamnarazie wklesły czyli normalny niedługo jede na USG
zobaczymy co gin powie????? co wy o tym myslicie???
 
reklama
Nieprawda, ja mam coraz bardziej odstający pępol i na usg okazało się, że to chłopczyk!
 
W I ciąży miałam wklęsły a urodzila się dziewczynka :)
teraz też mam wklęsły :)
 
Ja z majowek:)
ja ma wystajacy juz troszke i mam dziewczynke!!! moja mama natomiast miala tylko taki wyrownany (nie wypchniety) i tez urodzila coreczke-mnie.
mi sie wydaje ze to nie jest zalezne od plci:)
 
to jedna z tych teorii, które należy brać na wesoło tak jak ze smaczkami (słodkie czy kwaśne) :)
 
reklama
Ej, chyba to nieprawda.
Z Wiwi miałam wklęsły i teraz też jest wklęsły a będzię boy.
A tak naprawdę to mam baaaaardzo wklęsły - można w nim zmieścić wskazujący paluszek aż do pierwszego zgięcia.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry