reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękne? hmm a jak my siebie odbieramy?

no ponoc ze wszystkim tak jest ze jak chcesz to nie ma a jak nie chcesz lub sie nie spodziewasz to masz ;) u mnie bylo to drugie hehehhehe

a teraz z duma prezentuje brzuszek :)
 
reklama
Racja Karlam ... jak szukałam kogoś do kochania w sam raz to porażka, a ja tylko przestałam, ale pozwolała się znajeźć to mi się taki cudowny Jarosław przytrafił ;D
 
Elżbietko,
...29 miesięcy....ty to się nastarałaś...wyczekałaś....twoja dzidzia to jest pewnie BARDZO kochana- skoro tyle wyczekana
 
MariaOla
No oczywiście , że zauważyłam ( i tak już od chyba tygodnia plotę , że już szósty miesiąc...hihi). I nawet męża zawołałam żeby zobaczył jak jego dziecko wygląda na suwaczku . Oczywiście ten nie zajarzył i myślał, że wygrzebałam jakieś zdjęcia z usg na internecie...
Mariola, a ciekawe która z nas pierwsza urodzi - termin mamy ten sam.
 
Dziewczyny czy Wam tez tak szybko rosna wlosy i paznokcie??? U mnie szal, paznokcie zawsze mialam krotkie i nigdy nie potrafilam jakos ich "wychodowac", a teraz same rosna i sie nie lamia. A wlosy??? Nastepny szok, bylam 2 miesiace temu u fryzjera podciac i teraz mam dluzsze nic przed tym podcieciem, a troche mi ich powycinala.
 
reklama
Aph szczesciara z ciebie ze ci wlosy tak szybko rosna :tak: u mnie to na odwrot strasznie wypadaja olysieje chyba jak tak dalej pojdzie :szok:
 
Do góry