• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

reklama
my wciaz na nivea mamy uczulenie i uzywamy emolium plynu do kapieli:)

na probe wrzuciłam kilka rzeczy małego do naszego prania w vizirze i dostał wysypki wiec chyba zostaniemy przy bobasie.
chyba ze cos polecacie?
 
Ja nie mogę zwalczyć odparzenia na pupci, co polecacie??? Do tej pory stosowałam sudocrem w razie potrzeby a tak krem bambino. Ale przez to jego wiercenie nie zawsze smarowałam i teraz problem powstał.
 
Ja nie mogę zwalczyć odparzenia na pupci, co polecacie??? Do tej pory stosowałam sudocrem w razie potrzeby a tak krem bambino. Ale przez to jego wiercenie nie zawsze smarowałam i teraz problem powstał.

przede wszystkim nie nalezy natluszczac tych miejsc tylko wysuszac i u nas pomogl po prostu puder, maka ziemniaczana tez moze byc.
jak nie to chyba to co Ula pisze wyzej
 
ja tez jak najbardziej za pudrem, zasypac ale na osuszone cialko i malenstwo mi tak np w upale szybko zasypia, na pupke tez jest super
 
Ja nie mogę zwalczyć odparzenia na pupci, co polecacie??? Do tej pory stosowałam sudocrem w razie potrzeby a tak krem bambino. Ale przez to jego wiercenie nie zawsze smarowałam i teraz problem powstał.

U nas kiedyś pomogła tylko maść robiona na zamówienie. Teraz mamy znowu (na listopadzie pisałam o biegunce) i po sudocremie jest gorzej, posmarowałam bepanthenem - zobaczymy co będzie jutro a jak nic to w pon pójdę po tą maść.
U nas puder odpada - ponoć nie powinno się go stosować u dziewczynek.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry