reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluchów

Justyś ja dawałam ok.30zł.. patrząc na to że używany trzy tyg. i większość zawartości została to wyszło dużo - ale jak już pisałam wykorzystam dla siebie ;)

chapicha u mnie w mieście co apteka to inna cena..
 
reklama
nareszcie odpadł!!!
chyba rzeczyiscie zalezy najbardziej od pepka, a nie od tego czym go smarujemy, czy psikamy, czy tez nie smarujemy;-)
 
Czyli chyba jednak nie ma jednakowych cen... A szkoda...

Krupko
ja starszej mazałam pępek spirytusem 4-5 razy dziennie, nie moczyłam a i tak odpadł po niecałych 3 tygodniach.
 
szkoda? ograniczanie olnego rynku zawsze jest złe wg mnie
te same ceny oznacza, ze nigdzie nie bedzie taniej, o lekach za grosz zapomnij!
 
Dziewczyny! Powiedzcie czy miałyście taki przypadek, żeby maluszkowi leciutko krwawił pępuszek? Mojej Ani kikut odpadł tydzień temu, a dzisiaj jak ją przewijałam popołudniu to taką zaschłą krew miała w pępuszku.
shocked.gif
I nie wiem czy panikować czy poczekać do jutra i obserwować co się będzie działo...
 
octenisept zawsze taki drogi. Im większe opakowanie się kupuje tym korzystniej wychodzi. U nas w aptece miałyśmy taki w baniaku i w recepturze mamusiom rozlewałyśmy do ich pojemniczków jak juz zużyły te małe i cena im wychodziłą 8 zł :p a tak koło 25 zł (pół roku temu)

ceny są stałe (ustalone przez MZ) wszędzie takie same na leki refundowane (tak zakładała ta ustawa, ale czy w konsekwencji tych strajków i zamieszania tak jest to nie wiem, bo się wk...... i przestałam śledzić wiadomości- jak się zdecydują o co im chodzi to wtedy wrócę do tematu przed powrotem do pracy :p )
zabronione jest sprzedawanie leków poniżej tej ceny (także za 1 grosz to już historia) - jakby ktoś nie wiedział to dla dobra pacjentów:-D oczywiście

leki bez recepty mogą się różnic bardzo w cenie co apteka
-------------

a ja mam pytanko co do pielęgnacji główki maluszków- smarujecie czymś po kąpieli? moj ma taką suchą miejscami jak łupież:-(
 
asiuk to pewnie delikatna ciemieniuszka
Pół godziny przed kapielą natrzyj główkę oliwką, załóż czapeczkę, a zaraz przed kąpielą wyczesz główkę. U nas poprawa widoczna była juz po 2 smarowaniach, tylko razem z ciemieniuszka wyczesało się duuuużo włosków ( ale juz powoli odrastają)
 
reklama
tylko że ciemieniuszka opisują że to sa tłuste łuski, zółte, a to sa białe, suche. A ja się nie znam bo Jakub nie miał.
Kupię więc oliwkę (bo nie używam do ciała) i spróbuję:tak:.
 
Do góry