reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja naszych maluszków

A u nas z kolei najlepiej sprawdziły się HAppy - z przeciekaniem problemów nie ma.

Na poczatku kupiliśmy standardowo Pampersy - niestety mała na nie jest uczulona więc odpadają ( na ten pasek).
Z kolei Huggisy strasznie nam przeciekają - po pół godzinie córa miała już mokre ubranko - zakładałam je na 100 różnych sposobów, zwracałam uwagę na te falbanki i nic - co jakiś czas mokre ubranko. Masakra po prostu.
 
reklama
U nas Huggisy się nie sprawdziły - baardzo często było mokre ubranko, a poza tym wydają mi się one jakieś takie... papierowe :eek: Wg mnie najlepsze są te nowe Pampers Premium Care. Teraz mamy Sleep&Play i w sumie są też w porządku. Innych na razie nie próbowaliśmy. Magi, ja też jestem ciekawa opinii tych pampków z Rossmana!
 
Kochane mi (małemu) bardzo odpowiadaja te pampki babydream, nic nie przecieka, ładnie chłoną...sa tylko grubsze od pampersów, ale dla nas to zaden problem...no i cena 2 kosztuja prawie 15zł za 48szt, a 3 ponad 20zł jakos nie pamietam.
 
kurde ja na poczatku jak maly sie urodzil kupilam DADA 2 i leza bo nie moge na nie patrzec;/ sztywne i za kazdym razem maly mial mokre ubranko;/ huggisy tez sie nie sprawdzily i dlatego kupuje Pampers...sprobuje jeszcze te babydream.
 
witam,
u nas babydream się nie sprawdziły mały cały mokry, dada sztywne i mały chyba ich nie polubił bo strasznie płakał jak miał te pampki na pupci.. pampers premium care super ale cena troszkę wygórowana na dzień używamy pampers active i rewelacja się sprawdzają a na noc zakładamy pampers slep&play.
Zamierzam wypróbować huggis ale muszę znaleźć w mniejszej paczce. te z Rosmana są o tyle dobre że można kupić 2 na próbę szkoda że inne formy tego nie mają..
słyszałam że z Lidla jakieś pampki są dobre Cien z Lidla.
 
Ostatnia edycja:
Z Lidla dobre są Softino. Czasami używamy ich na noc i bardzo dobrze chłoną, nie przeciekają wogóle i są pakowane po 16 sztuk - cena 7 zł, według mnie opłacalne.
 
Nasza Hania Huggisom powiedziała stanowcze nie!! Pieluchy nie wytrzymywały i przeciekały za każdym razem, a po chusteczkach miała odparzenia i teras służą do ścierania kurzu :tak: I tak jak u kasiulki na dzien pampers activ na noc sleep&play, próbowałam tych z rosmana już dawno i w sumie też ok tyle że się przyzwyczaiłam już do pampków i wszystkie wydają mi się sztywne i dady i te z rosmana
 
reklama
Ja tych innych pieluch to chyba popróbuję za jakieś 2 miesiące, na razie mam taki zapas pampers care i dada od rodzinki i znajomych, ze obawiam sie ze i tych nie zdążę zużyć, bo rozmiar...Mam tylko 2 jeszcze prawie 4 paczki. Słyszałam , ze te z Rossmana są bardzo fajne, mamy sobie chwalą, z pewnością zakupię jak skończą się te duże zapasy.
Dzsiaj po fryzjerze robiłam szybkie zakupy w hurtowni kosmetycznej i jako że byłam stala klientką dostałam dla małej w prezencie płyn z olejkiem do kapieli Nivea i taka śliczną misiową myjkę do tego ( tez Nivea) , wiem ze pisalyscie że Nivea ten plyn jest Ok, dzisiaj zaraz spróbujemy :-)
 
Do góry