reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

Nimfii i chyba tak też zrobię jak podpowiadasz , mój maleńki zostanie Boryskiem ;-) bo to fakt , że bardzo się już do tego imienia przyzwyczaiłam.
ps.
a z tych imionek co podałaś mnie osobiście najbardziej się podoba Tomek :-) (nazwałabym tak małego gdyby nie to , że tatuś jego tak ma na imię hihihi )


86ca41bee2.png
 
reklama
Jakbym wymarzyla sobie jakies imie to na pewno bym sie niego trzymala :-D No a mnie sie poprostu podoba tych kilka....
No wiec wybierzemy droga eliminacji jakies :tak:
 
Aniula Borys super imię :tak::tak:.
Nimfii mi się najbardziej podoba Piotrek :-):-).

My nie mieliśmy wybranego imienia w sumie do samego porodu. W przerwie między skurczami na sali porodowej mój M stwierdził że chyba najwyższy czas wybrać jakieś imię i wyszedł Bartosz :-). Ja myślę że jak się już zobaczy Maluszka to imię samo przyjdzie Wam do głowy :tak:.
 
Aniula Borys super imię :tak::tak:.
Nimfii mi się najbardziej podoba Piotrek :-):-).

My nie mieliśmy wybranego imienia w sumie do samego porodu. W przerwie między skurczami na sali porodowej mój M stwierdził że chyba najwyższy czas wybrać jakieś imię i wyszedł Bartosz :-). Ja myślę że jak się już zobaczy Maluszka to imię samo przyjdzie Wam do głowy :tak:.

Mnie sie Bartek podoba :-D ale męzowi nie za bardzo ;-) wiec zrezygnowalam bo jest tyle ladnych imion ktore wspolnie akceptujemy :-) Mamy jeszcze dni do namyslu :-D
 
Aniula Borys jest naprawdę super imieniem i nie patrzna nic daj tak jak ci się podoba
nimfi Tomek jest też fajne a wogóle chłopcy o tym imieniu są super znam kilku i to w różnym wieku ale zgadzam się ,że jak zobaczysz to będziesz wiedziała jakie imię dać.
Jak rodziłam drugiego syna to też do końca nie miałam imienia . Rodzinka wymyślała :Sławosz,Wawrzyniec itp nawet pojawiłsię Józef. Ja jak zobaczyłam maluszka powiedziałam ,że otworzę gazetę i na jakie imię padnie mój wzrok takie imię dostanie. Otworzyłam były akurat humoreski i podpis: Eryk Lipiński. Dałam na imię ERYK .Ja nie żałuję i mój syn też jest zadowolony ,a nosi to imię już 14 lat:laugh2:
 
Dziewczyny, gdy byłam w ciązy z pierwszym synkie, mój mąż oznajmił ze to on nada imie pierworodnemu, pomyślałam ok znamy się troszeczke napewno nie wypali nic beznadziejnego-Wypalił:tak:to było tak; trzymał mnie i całą rodzine do 8 miesiąca w niepewności, po czym oznajmił że da na imie synowi Maurycy. myślałam że mu pióra powyrywam, choć i tak biedak już bez grzywki był hihi.. tak się zaparł że nie było mocnych, przebeczałam cały 9 miesiąc, eściowa oznajmiła mi że będzie wołała na małego Kubuś, co też było dla mnie porażką, gdy nadeszła godzina zero i zobaczyłam mojego malucha , nic tylko Maurycy do niego pasowało, całą noc tuliłam go i wymieniałam wszystkie możliwe imiona, wieszcie mi że tylko Maurycy mi pasowało . sama byłam w szoku. Teraz Maurycy ma 7 lat i zarombiście pasuje mu to imie. dziewczyny idzcie za głosem serca...[a nie teściowej-hihi...]:-)
 
nimfii - mi sie reafal podoba z tych co wymienilas :happy:

aniula - zgadzam sie, ze borysek to sliczne imie, zawsze mozecie przechrzcic psa ;-)
gdybysmy mieli synka nazywalby sie gaspar, a tak ma na imie pies naszych znajomych.
 
Dla synka ja wybierałam imię i nie było innej opcji niż Daniel. Teraz tatuś wziął sprawę w swoje ręce, ale ma sto odmian na godzinę. Kiedy jeszcze nie znaliśmy płci wymyślił, że jak będzie chłopak to Milan, a jak dziewczynka to Milena. Oba imiona przypadły mi do gustu. Teraz jak już wiemy, że to dziewczynka, to kombinuje jak koń pod górkę i codziennie wymyśla inne imię. Ale mi ta Milena tak utkwiła w głowie, że nawet teraz jak głaszczę brzuch to mówię do niej albo Dzidzia albo Milenka. :tak:Chyba mikimauro ma rację.:-)
 
reklama
Glaskajac brzuszek najczesciej myśle sobie o małym - Maciuś lub Tomuś, nieraz tez Piotruś :tak: Wiec moze wypali ktores z tych imion ;-)

Szykuje nam sie kolejna rozmowa dotyczaca imienia pierworodnego :-D Bo to jeszcze tydzien do terminu zostal :tak: Na szczescie z mezem opcje mamy podobne tylko ciezko sie w koncu zdecydowac :rofl2:


A czy wam zdarzalo sie sugerowac wybór imienia czytajac księge imion? Lub tlumaczenie tych imion?
 
Do góry