reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Bry :-)
ja wrocilam do pracy i mam jej az w nadmiarze...nie wiem co najpierw robic...
i juz sie stresam co bedzie jak mi ktorys dziec zachoruje :-(
 
reklama
a ja nie! bylam z terrorystka 3 tygodnie w domu...jak po przejsciu tsunami... podziekuje - niech ona sie pobawi w złobku z innymi dziecmi a ja bede w pracy odpoczywala mimo ze pot po doopie mi siurkiem bedzie lecial od pisania, drukowania, skanowania, publikowania i czesem od myslenia :-D
 
Witam Was Dziewczyny gorąco w Nowym roku:-)
Nareszcie podłączyli Nam neta, eh ta TP to potrafi człowieka do szału doprowadzić:dry:
U Nas przez miesiąc działo się trochę, więc po krótce:
Aluś rozrabiak się zrobił jeszcze większy, zasuwa na czworakach, jakby ktoś Mu motorek zamontował, ale od kiedy nauczył się siadać to jest troszkę spokoju:-)
Ząbki ma już 4 i przez to prawie cały czas chodzi zagilony po pas, bidula jedna.
Ale najważniejsze, że w tym tyg byliśmy na kontroli w poradni rehabilitacyjnej i okazało się, że zakończyliśmy rehabilitację:-), Aluś rozwija się super i już próbuje wstawać z kucka:-)
Eh za to w nocy nadal się budzi, na szczęście tylko 2-3 razy, ale od kilku dni domaga się w nocy 2 X butli z mlekiem, normalnie jak noworodek:-), ale mądra mam trochę z wygody wszystko sobie szykuję koło łózka i jeszcze Mój P. odpiął jeden bok w łóżeczku i przytargaliśmy je do Naszego łózka, tak, ze Aluś niby śpi u Sieie, ale jak Marudzi to przewrócę Go w moją stronę, przytulę i dalej spi, a ja nawet z łóżka nie muszę wstawać:-D
A i mam z marszu pytanko do doświadczonych mamuś. Aluś ostatnimi czasy płacze jak jest z tatą i marudzi przy zabawie, a jak tylko mnie widzi to uśmiecha się od ucha do cuha...kiedyś nie był taki mamowy, czy to Kolejny etap rozwoju??:-)
 
witam sie kochane...pamietacie mnie jeszcze?? nie bylo mnie bo bylam w PL a potem jakos juz tak zlecialo...:(

ale juz jestem wiec bede znow z wami :)
podzytam co tam naskrobalyscie i znow bede na bierzaco :)
 
Ale tutaj pustki ostatnio. Dziewczyny zasypało Was? Przecież już roztopy...;-)
Witaj Agita:-) Akurat ostatnio myślałam o Tobie, co tam u Ciebie. Same świetne wiadomości od Ciebie:-) To bardzo dobrze jak z Alusia taki rozrabiaka, przynajmniej wiesz, że masz dziecko w domu ;-) Mój Kuba to też straszny łobuz, nie można go nawet na sekundę z oka spuścić bo coś zmajstruje. Czasem sił brak...:eek:
Super, że już nie musisz męczyć Alusia rehabilitacją, my jeszcze ćwiczymy.
Jeżeli chodzi o "mamowanie" Alusia, to ja nic nie mogę Ci w tej kwestii powiedzieć, bo nie miałam czegoś takiego przy łobuzie.
agnieszka...24 witaj ponownie :-)
 
hej dziewcyzny, coś dawnomnie nie było ale gdzie resztę wywiało to już w ogóle nie wiadomo.
Haloooo czy ktoś tu jeszcze oprócz kilku osób jeszcze zagląda??

Agita "mamowanie" to jak najbardziej kolejny etap :) który minie po roku około 12-14 miesiąca ;)
także korzystaj i ciesz się że Aluś jest mamowy a nie tatowy hihihi

karola była tatowa ale wojtek jest mamowy więc jest po równo :)

Aga jak tam twój malszek??
Kamea a u ciebie z wizytami u lekarzy jak jets?? narazie spokój czy wciąz "biegasz"

dziś domnie zadzwoniła pani ze żłoba i kazałamigiem przyjechać po wojtka :(
poszłam z nim do lekarza i okazało się że jakieś zmiany w oskrzelach znów się przypętały....
ojjj jak mi go szkoda mam nadzijeę że z każdym dniem będzie lepiej ;)

no i znowych umiejętności to wojtek robi reką papa i klaszcze :szok::szok::szok: a najlepsze jest to że nie wiem kto o tego nauczył :sorry2: bo niestety nie ja :sorry2::sorry2:

a G zaraz przywiezie mi pstrąga z pieca na kolację:-p:-p:-p i już mi ślina leci hihihihi

a wtrąbiłam jużpół zapiekanki ryżowo-jabłkowej :rolleyes2: yyyyyyy a miałam się odchudzać :oo2:
 
Cześć Dziewczyny,
od Nowego Roku coś pusto i pusto....
Madzia jak w pracy? dostałaś umowę? i jak starania?;-)
Kamea jak wyniki u Kuby?
aga2003 jak Twoje maleństwo?
Arcobaleno jak w pracy, bez maleństwa?
Rubi jak zdrówko?
Agita mamusiowanie jest fajne :-D
 
Hej Dziewczyny:-)
agnieszka...24 Witaj:-)
Kamea a jakie wogóle postępy robi Kubuś, chyba już raczkuje nieźle no nie??;-), a zaczyna już stawać??
Anik gratulacje dla Wojtusia:tak: i dużo, dużo zdrówka!!!, a i nie kuś tak tymi kolacjami, bo aż Ślinka cieknie:-D
Aleks swego czasu umiał kosi kosi, ale Mu się odwidziało:dry:, papa nie chce sie za Chiony ludowe nauczyć, ale za to super pokazuje jaki jest duży i "kto Tu rządzi" - wali wtedy rękami w stół:-D
aniaf24, Anik macie racje:-) ja też się cieszę, że A;luś jest bardziej mamowy niż tatowy:wink:, tylko myślałam, czy nie wyrośnie z Niego "maminy synuś":-)
A u Nas nic ciekawego. Cały czas myślę, jak oduczyć ALusia nocnego jedzenia, ale co bym Mu nie dała na kolacje to i tak 2 razy w nocy musi pić butle i nie ma zmiłuj, inaczej jest histeria:-(
 
reklama
Agita u nas też histeria była ale zapychałam wojtka najpierw herbatką przez kilka nocy a później 2xherbatką a nastepnie jedna herbatka zapychana była smoczkiem i lulaniem i druga też. Pobeczał chwilę ale po kilku dniach sie nauczył więc może spróbuj go przetrzymać :)
 
Do góry